Storitve protokolarnih in službenih prevozov 2025-2028
Buyer: GENERALNI SEKRETARIAT VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE
- Published
- 14 January 2025
- Submission deadline
- 21 February 2025, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00023468-2025
- Reference
- 736bc2d3-2ece-4bd8-a8c7-09bd985d1a60
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Generalni sekretariat Vlade Republike Slovenije, Gregorčičeva ulica 20, Ljubljana na podlagi 40. člena v povezavi s 33. členom Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15, 14/18, 121/21, 10/22, 74/22 – odl. US, 100/22 – ZNUZSZS, 28/23 in 88/23 – ZOPNN-F, v nadaljnjem besedilu: ZJN-3) in na podlagi 3. in 5. člena Odloka o ustanovitvi Generalnega sekretariata Vlade Republike Slovenije (Uradni list Republike Slovenije, št. 25/10 in 1/11) v svojem imenu in za svoj račun ter na podlagi pooblastil drugih posamičnih naročnikov, izvaja javno naročilo »Storitve protokolarnih in službenih prevozov 2025-2028«. Predmet javnega naročila je izvajanje storitev protokolarnih in službenih prevozov z osebnimi in kombiniranimi vozili v obdobju 36 mesecev. Javno naročilo je razdeljeno na dva sklopa, in sicer: – Sklop A: Protokolarni prevozi z osebnimi in kombiniranimi vozili, – Sklop B: Službeni prevozi z osebnimi in kombiniranimi vozili. Ponudnik lahko predloži ponudbo za posamezen sklop ali za oba sklopa. Javno naročilo se bo oddalo ločeno po sklopih.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Protokolarni prevozi z osebnimi in kombiniranimi vozili | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 2 | Službeni prevozi z osebnimi in kombiniranimi vozili | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
Award criteria
- Price — Ponujene cene se ponderira
- Quality — Gospodarski subjekt (ponudnik/partner/podizvajalec) ima pridobljen certifikat "Družini prijazno podjetje" ali enakovreden certifikat* in če dokazilo priloži ponudbi, bo v okviru merila M2 socialni…
- Price — Cene so ponderirane
Official publications
- TED · 00023468-2025 · 14 January 2025
- OJS · 9/2025 · 14 January 2025
Other tenders from GENERALNI SEKRETARIAT VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE
- Podaljšanje licenc, naročnin za programsko opremo, integracija orodja za analitiko in podaljšanje garancijske podpore za fizično opremo…
- Podaljšanje licenc, naročnin za programsko opremo, integracija orodja za analitiko in podaljšanje garancijske podpore za fizično opremo…
- Storitve pisnega prevajanja, jezikovne redakcije mednarodnih sporazumov in pogodb ter lektoriranja za neoddane jezikovne kombinacije
- Storitve protokolarnih in službenih prevozov 2025-2028
- Storitve pisnega prevajanja, jezikovne redakcije mednarodnih sporazumov in pogodb ter lektoriranja
- Storitve konferenčnega tolmačenja
- Storitve pisnega prevajanja, jezikovne redakcije mednarodnih sporazumov in pogodb ter lektoriranja
- Storitve protokolarnih in službenih prevozov 2025-2028
- Storitve konferenčnega tolmačenja
- Storitve konferenčnega tolmačenja