El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Sterilizatoriai ir instrumentų plovimo mašina (Seno pirkimo Nr. 745932)

Buyer: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Published
3 September 2025
Estimated value
€0
Place of performance
LT022
Procedure
Open procedure
Notice number
00574450-2025
Reference
0edc3717-e26e-41e4-8c31-b6cf36f98bac
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-10 paskelbto pirkimo Nr. 745932 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/789796?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 1 pirkimo dalis. Dvipusis garo sterilizatorius
LT022
33191000 Aparatos para esterilización, desinfección e higiene €0
2 2 pirkimo dalis - Cheminės sterilizacijos sterilizatorius
LT022
33191000 Aparatos para esterilización, desinfección e higiene €0
3 3 pirkimo dalis - Garo sterilizatorius
LT022
33191000 Aparatos para esterilización, desinfección e higiene €0
4 4 pirkimo dalis - Instrumentų plovimo mašina
LT022
33191000 Aparatos para esterilización, desinfección e higiene €0

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
UAB Limeta €59,900
AMI sprendimai UAB €52,000
UAB MedUS Medical €25,000

Official publications

Other tenders from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos