Stavba Pavilonu pro matku a dítě: Výběr technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZP
Buyer: Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje
- Published
- 11 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 10:00
- Estimated value
- 45,000,000 Kč
- Place of performance
- CZ020
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00821770-2025
- Reference
- 9e4cd68c-a249-463c-bf2f-0073121b3404
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
- 71244000Cálculo de costes, seguimiento de costes
- 71247000Supervisión del trabajo de construcción
- 71315400Servicios de inspección de edificios
- 71317200Servicios de salud y seguridad
- 71317210Servicios de consultoría en salud y seguridad
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71530000Servicios de consultoría en materia de construcción
Description
Vzhledem k přípravě stavby Pavilonu pro matku a dítě v areálu Klaudiánovy nemocnice zadavatel požaduje zajištění činnosti technického dozoru stavebníka, koordinátora BOZP a souvisejících činností v rámci provádění komplexního technickoekonomického poradenství při realizaci stavby (dále jen „správce stavby“). Cílem zadavatele je zajistit správce stavby pro dobrou koordinaci stavebního projektu, očekává od něj předcházení a eliminaci sporů a zajištění hladkého průběhu stavby od počátku až po dokončení. Správce stavby je dozorem kvality, bezpečnosti, rychlosti, souladu realizace se smlouvou o dílo, projektovou dokumentací, případnými podmínkami dotace a s vydaným společným povolením stavby. Zajišťuje dozor nejen nad technickou stránkou stavby a její kvalitou, dále pak i dohlíží a vykonává cenový dozor. Jedná se o novou stavbu Pavilonu pro matku a dítě v areálu Klaudiánovy nemocnice. Stavba bude realizována ve dvou fázích (1. přípravné práce; 2. stavba pavilonu). Stavba bude realizována v režimu BIM. Předpokládaná celková hodnota stavebních prací je 900 mil. Kč bez DPH. V rámci fáze 1. přípravné práce je předpokládaná hodnota stavebních prací 170 mil. Kč bez DPH; v rámci fáze 2. sta…
Award criteria
- Price — Hodnocena bude celková nabídková cena. Pro hodnocení v rámci tohoto kritéria bude použita nabídková cena bez DPH, přičemž body budou přiřazeny podle následujícího vzorce: 85 x Nejvýhodnější nabídka /…
- Quality — Zadavatel bude hodnotit zkušenosti osoby na pozici Klíčový Odborník č. 1 (Vedoucí teamu správce stavby/TDS). Pro pozici Klíčového Odborníka č. 1 (Vedoucího teamu správce stavby/TDS) budou předmětem…
Official publications
- TED · 00821770-2025 · 11 December 2025
- OJS · 239/2025 · 11 December 2025
Other tenders from Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje
- Ostraha areálu Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje
- Výběr zhotovitele stavby Pavilonu pro matku a dítě
- Poskytování IT služeb
- 5G síť na území nemocnice
- Stavba Pavilonu pro matku a dítě: Přípravné stavební práce
- Systém výpočetní tomografie
- Stavba Pavilonu pro matku a dítě: Přípravné stavební práce
- Stavba Pavilonu pro matku a dítě: Přípravné stavební práce
- Dezinfekční přípravky pro Oblastní nemocnici Mladá Boleslav, a.s., nemocnici Středočeského kraje
- Celno - domov se zvláštním režimem - zdravotnické vybavení