El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Stanowisko badań interakcji zachodzących w relacji pilot-statek powietrzny w warunkach rzeczywistych realizacji zadań lotniczych w powietrzu: platforma śmigłowcowa do badań realizacji zadań lotniczych przez pilotów oraz personel techniczny w warunkach rzeczywistych (R44). Znak sprawy: IA1.282.159.2023.HP

Buyer: Politechnika Śląska

Published
30 November 2023
Submission deadline
29 February 2024, 10:00
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00726663-2023
Reference
56537528-c380-4458-8491-1de10b52e596
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę platformy śmigłowcowej do badań realizacji zadań lotniczych przez pilotów oraz personel techniczny w warunkach rzeczywistych (R44). Platformę stanowi fabrycznie nowy śmigłowiec jednosilnikowy, tłokowy, posiadający certyfikat typu uznany przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa Lotów (EASA) dopuszczający do wykonywania lotów z widocznością VFR w dzień i w nocy dla Śląskiego Laboratorium Technologii Lotniczych (ŚLTL). 2. Zamawiający zamierza sfinansować przedmiot zamówienia ze środków projektu „Śląskie Międzywydziałowe Laboratorium Technologii Lotniczych”. 3. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w: 1) ogłoszeniu o zamówieniu - w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego, przetargu ograniczonego, negocjacji z ogłoszeniem, dialogu konkurencyjnego, partnerstwa innowacyjnego albo 2) zaproszeniu do negocjacji - w postępowaniu prowadzonym w trybie negocjacji b…

Award criteria

Official publications