”Специфичен и атравматичен шевен материал за нуждите на „УМБАЛСМ Н.И. Пирогов“ ЕАД"
Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
- Published
- 25 April 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 5,134,433 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00246609-2024
- Reference
- 53f9b5d8-6153-4186-8d72-e850ed8461cf
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33140000Material médico fungible
Description
Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка” по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Обхватът на поръчката включва доставка до склад на Възложителя и разтоварване на доставените медицински изделия/консумативи - шевен материал. Посочените в Приложение № 1 видове и количества - шевен материал са прогнозни. Кратко описание: Поръчката е разделена на 2 (две) обособени позиции подробно посочени и описани в Техническата спецификация – Приложение № 1, неразделна част от настоящите указания за участие. Възложителят поставя изискване за комплексност на офертите за Обособените позиции. Срок за изпълнение на поръчката: 24 (двадесет и четири) месеца, считано от датата на подписване на договора. Срокът на валидност на офертите е 6 месеца. На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП, оценката на техническите и ценовите предложения на участниците ще се извърши преди разглеждане на документите за съответствие с критериите за подбор. На основание чл. 52, ал. 5 от ЗОП, в случай на необходимост Възложителят може да изиска от участниците предоставяне на мостри след подаване на офертата, изпратена чрез платформата с цел доказване съответствието на оферираните медицински изделия със заложените в Техниче…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Хирургичен атрамватичен шевен материал | 33141126 Ligaduras | 642,862 лв. |
| 2 | Специфичен шевен материал и други средства за рани и тъкани | 33141126 Ligaduras | 4,491,572 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта чрез критерия „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, като под „най-ниска цена“ се разбира най-ниската…
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия за възлагане: най-ниска цена, съгласно…
Official publications
- TED · 00246609-2024 · 25 April 2024
- OJS · 82/2024 · 25 April 2024
Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ И СПЕШНА МЕДИЦИНА Н.И. ПИРОГОВ ЕАД
- Абонаментна поддръжка и доставка на допълнителни услуги и лицензи на приложни програмни продукти, изграждащи болничната информационна…
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 8
- "Медицински изделия за ендоваскуларно лечение в Клиника по Неврохирургия при "УМБАЛСМ Н.И. Пирогов" ЕАД"
- Доставка на метални шкафове и изработка, доставка и монтаж на мебели по индивидуални размери след подаване на заявка за нуждите на УМБАЛСМ…
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 9
- "Медицински изделия за ендоваскуларно лечение в Клиника по Неврохирургия при "УМБАЛСМ Н.И. Пирогов" ЕАД"
- Доставка на медицинска апаратура и оборудване за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов” ЕАД – част 9
- ”Доставка на медицински изделия/консумативи за нуждите на Клинична лаборатория при „УМБАЛСМ Н. И. Пирогов“ ЕАД"
- Извънгаранционна сервизна поддръжка с включен труд и резервни части на медицинска апаратура в УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД – част 3
- Доставка на вакуумна транспортна система за нуждите на УМБАЛСМ „Н. И. Пирогов“ ЕАД