Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД
Buyer: МИНИ МАРИЦА - ИЗТОК ЕАД
- Published
- 6 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 23:59
- Estimated value
- 40,989,469 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00676520-2024
- Reference
- 6130a8ad-fd75-49b7-96cc-0d8e49193b4f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е специализиран превоз на работници и служители от „Мини Марица-изток“ ЕАД, по обособени позиции, както следва: Обособена позиция № 1 - Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление рудник „Трояново -1“, с. Трояново. Пробег за целия срок на договора: 2 462 713,20 км; пробег на опцията: 123 135,66 км Обособена позиция № 2 - Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление рудник „Трояново север“, с. Ковачево. Пробег за целия срок на договора: 4 897 418,40 км; пробег на опцията: 244 870,92 км Обособена позиция № 3 - Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление рудник „Трояново -3“, с. Медникарово. Пробег за целия срок на договора: 3 585 240 км; пробег на опцията: 179 262 км Обособена позиция № 4 - Специализиран превоз на работници и служители от „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление – Управление гр. Раднево. Пробег за целия срок на договора: 489 639,6 км; пробег на опцията: 73 445, 94 км Обем на дейностите: съгласно линии и маршрутни разписания, подробно описани в техническата спецификация на съответната обособена позиция.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление рудник „Трояново -1“, с. Трояново | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 8,791,887 лв. |
| 2 | Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление рудник „Трояново север“, с. Ковачево | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 17,483,784 лв. |
| 3 | Специализиран превоз на работници и служители на „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление рудник „Трояново -3“, с. Медникарово | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 12,799,307 лв. |
| 4 | Специализиран превоз на работници и служители от „Мини Марица-изток“ ЕАД, направление – Управление гр. Раднево | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | 1,914,491 лв. |
Award criteria
- Quality — Показателят ТП включва организационна програма, която участниците следва да представят и която е подробно описана в Методиката за комплексна оценка, публикувана в профила на купувача, в електронната…
- Price — Само за нуждите на оценка и класиране на офертите се приема, че най-ниската цена се изразява чрез най-ниския предложен основен коефициент. Най-ниската цена (основен коефициент), след определяне на…
Official publications
- TED · 00676520-2024 · 6 November 2024
- OJS · 216/2024 · 6 November 2024