El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesAccelerated procedure

Специализиран превоз на деца и ученици” на територията на община Гоце Делчев по обособени позиции”.

Buyer: ОБЩИНА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

Published
25 August 2025
Submission deadline
9 September 2025, 23:59
Estimated value
344,111 лв.
Place of performance
територията на Община Гоце Делчев, BG413
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00552133-2025
Reference
2c1ca9f5-4ab5-4aba-815a-86a7f300f664
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка цели избор на изпълнители за осъществяване на специализиран превоз на деца и ученици съгласно чл.283, ал.2 от Закона за предучилищното и училищно образование. Обществената поръчка се разделя на 6 обособени позиции, съобразно предвидените маршрути.

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Маршрут: гр. Гоце Делчев - с. Борово – с. Баничан – с. Господинци и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
територията на община Гоце Делчев, BG413
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 19,859 лв.
2 Маршрут: гр. Гоце Делчев - с. Ново Лески – с. Копривлен – с. Садово – гр. Хаджидимово и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев;
територията на общините Хаджидимово и Гоце Делчев, BG413
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 51,940 лв.
3 Маршрут: гр. Гоце Делчев – с. Блатска – с. Хвостяне – с. Дъбница и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
територията на община Гърмен, Хаджидимово и Гоце Делчев, BG413
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 31,317 лв.
4 Маршрут: гр. Гоце Делчев - с. Жижево - с. Кочан - с. Сатовча - с. Плетена - с. Долен - с. Крибул- с. Крушево - с. Долно Дряново и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
територията на община Сатовча, Гърмен и Гоце Делчев, BG413
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 135,960 лв.
5 Маршрут: гр. Гоце Делчев - с. Любча - с. Бръщен - с. Црънча - с. Барутин – гр. Доспат и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
територията на община Доспат и Гоце Делчев, BG413
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 66,845 лв.
6 Маршрут: гр. Гоце Делчев - с. Дебрен и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
територията на община Гърмен и Гоце Делчев, BG413
60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera 38,191 лв.

Award criteria

Official publications