El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Специализиран превоз на деца и ученици” на територията на община Гоце Делчев по обособени позиции

Buyer: ОБЩИНА ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ

Published
25 July 2024
Submission deadline
26 August 2024, 23:59
Estimated value
221,826 лв.
Place of performance
BG413
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00447310-2024
Reference
57d4035e-8698-4d34-836b-d2972d065f9b
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка цели избор на изпълнители за осъществяване на специализиран превоз на деца и ученици съгласно чл.283, ал.2 от Закона за предучилищното и училищно образование. Обществената поръчка се разделя на 7 обособени позиции, съобразно предвидените маршрути.

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Господинци и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 17,982 лв.
2 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Ново Лески- с. Копривлен-с. Садово-гр. Хаджидимово и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 23,514 лв.
3 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Блатска- с. Хвостяне-с. Дъбница и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 28,356 лв.
4 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Дебрен и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 34,580 лв.
5 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Рибново-с. Осиково-с. Скребатно и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 29,508 лв.
6 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Жижево-с. Кочан-с. Сатовча-с. Плетена-с. Долен-с. Крибул-с. Крушево-с. Долно Дряново и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 61,552 лв.
7 Маршрут: гр. Гоце Делчев-с. Любча-с. Бръщен-с. Црънча-с. Барутин-гр. Доспат и обратно за превоз на ученици до училища в гр. Гоце Делчев
BG413
60100000 Servicios de transporte por carretera 26,334 лв.

Award criteria

Official publications