Specijalno komunalno vozilo za sakupljanje otpada
Buyer: ČISTOĆA IMOTSKE KRAJINE d.o.o. za obavljanje komunalnih djelatnosti
- Published
- 25 November 2024
- Submission deadline
- 23 December 2024, 11:00
- Estimated value
- €255,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00717854-2024
- Reference
- c645825a-fcb5-4589-8dda-21a57ff22da2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144700Vehículos utilitarios
Description
Javno nadmetanje provodi se u svrhu odabira gospodarskog subjekta s namjerom sklapanja ugovora na rok od 84 (osamdesetčetiri) mjeseca s jednim, najbolje ocijenjenim, gospodarskim subjektom za nabavu komunalnog vozila za sakupljanje otpada putem financijskog leasinga sukladno tehničkoj specifikaciji i ponudbenom troškovniku.
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Maksimalni dopušteni rok isporuke je 90 dana od obostranog potpisa ugovora. Bodovi za rok isporuke dodjeljivat će se u skladu sa sljedećom skalom bodova
Official publications
- TED · 00717854-2024 · 25 November 2024
- OJS · 229/2024 · 25 November 2024
Other tenders from ČISTOĆA IMOTSKE KRAJINE d.o.o. za obavljanje komunalnih djelatnosti