Sončne elektrarne na objektih občine Dravograd
Buyer: OBČINA DRAVOGRAD
- Published
- 21 October 2024
- Submission deadline
- 19 November 2024, 10:00
- Estimated value
- €300,000
- Place of performance
- SI033
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00634853-2024
- Reference
- b27cd1ac-0f8a-42b5-bae8-f212912d0fc9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31122000Generadores con máquina impulsora
Description
Javno naročilo zajema vzpostavitev štirih sončni elektrarn na objektih v lasti občine Dravograd248,89 kW.
Award criteria
- Price — Najnižja cena.
Official publications
- TED · 00634853-2024 · 21 October 2024
- OJS · 205/2024 · 21 October 2024