Сметосъбиране и сметоизвозване на територията на община Белица
Buyer: Община Белица
- Published
- 24 May 2024
- Submission deadline
- 24 June 2024, 23:59
- Estimated value
- 1,080,000 лв.
- Place of performance
- гр. Белица и 11 населени места, BG413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00307586-2024
- Reference
- 5da33591-cbf2-46ef-83b0-7f5344546773
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Сметосъбиране и сметоизвозване на територията на община Белица”. Описание на обекта Чрез настоящата обществена поръчка възложителят цели да обезпечи поддържането на чистотата на териториите за обществено ползване, събиране и транспортиране на битови отпадъци от община Белица до регионално депо Разлог: 1. Дейности по събиране и транспортиране на отпадъци – годишното количество смесен битов отпадък, който се генерира от жизнената търговска, производствена и други дейности, жителите и обитателите възлиза средно на 4 000 т/год. 2. Метене и миене на улици и площади–поддържане чистотата на териториите за обществено ползване-отстраняване на замърсявания от кал, прах, пясък и др. - минимум 97 дка. Описание на дейностите: - събирането и транспортирането на смесени битови отпадъци от населените места на община Белица до Регионално депо за неопасни битови отпадъци - гр. Разлог; - поддръжка и ремонт на съдовете за отпадъци; - метене и миене на улични платна, тротоари, площади и други места за обществено ползване. В съответствие с чл. 48, ал. 1 от ЗОП необходимите характеристики на предмета на обществената поръчка са подробно описани в Техническат…
Award criteria
- Quality — 1. Срок за реакция - СР. Максимален брой точки по показателя - 100 точки. Относителна тежест на показателя в комплексната оценка 40 %. Оценката се формира по формулата: СР = П1 + П2. 1.1 П1 - Срок за…
- Price — Ценови критерий – ПЦ До оценка по показателя (ПЦ) се допускат само оферти, които съответстват на условията за изпълнение на обществената поръчка. Участникът предложил най – ниски цени без ДДС,…
Official publications
- TED · 00307586-2024 · 24 May 2024
- OJS · 100/2024 · 24 May 2024