Služby bezpečnostního dohledu typu Security Operations Center
Buyer: Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Published
- 11 December 2024
- Estimated value
- 3,730,100 Kč
- Place of performance
- CZ010
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00757287-2024
- Reference
- 08306ce6-ef76-4f1c-9552-4adb8f6cc12b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72250000Servicios de sistemas y apoyo
Description
Předmětem zakázky je komplexní zajištění služeb bezpečnostního dohledu typu Security Operations Center nad systémovým prostředím a informačním systémem Centra pro regionální rozvoj po dobu 36 měsíců, v období 1.1.2025 až 31.12.2027
Award criteria
- Price — Nejnižší nabídková cena
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| GC System a.s. | 3,477,200 Kč | — |
Official publications
- TED · 00757287-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024
Other tenders from Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
- Propagační předměty - minitendr č. 13
- Propagační předměty - minitendr č. 5 až 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Oznámení o výsledku ZŘ - minitendr č.5 až 8
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 11