„Случаен превоз на деца и/или ученици”
Buyer: ОБЩИНА СИЛИСТРА
- Published
- 14 October 2024
- Submission deadline
- 11 November 2024, 23:59
- Estimated value
- 15,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00620031-2024
- Reference
- f8f8c1d5-c2a1-40f4-8b66-2f9289f872b2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60100000Servicios de transporte por carretera
Description
В обхвата на настоящата обществена поръчка са включени транспортни услуги, свързани със случаен превоз на деца и/или ученици на територията на Република България. Изпълнението на поръчката следва да бъде в пълно съответствие с изискванията описани в техническата спецификация - задание и действащото законодателство. Пълната информация относно обхвата, обема и изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в Техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие.
Award criteria
- Price — - цена за пробег от 1 (един) км с автобус до 20 места, от началния до крайния пункт – 50 точки; - цена за пробег от 1 (един) км с автобус над 20 места, от началния до крайния пункт – 50…
Official publications
- TED · 00620031-2024 · 14 October 2024
- OJS · 200/2024 · 14 October 2024