ΣΙΤΙΣΗ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Buyer: Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας
- Published
- 10 April 2025
- Submission deadline
- 19 May 2025, 23:59
- Estimated value
- €11,699,912
- Place of performance
- ΚΟΖΑΝΗ, EL531
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00232827-2025
- Reference
- 16751f85-4012-4af7-abfe-eeef38a34598
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55300000Servicios de restaurante y de suministro de comidas
Description
Ανάδειξη αναδόχου που θα αναλάβει τη σίτιση των φοιτητών του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας σε Κοζάνη, Φλώρινα, Καστοριά, Γρεβενά και Πτολεμαΐδα, για χρονικό διάστημα τεσσάρων ετών (2026-2029), με δικαίωμα προαίρεσης με μονομερή παράταση εκ μέρους του Πανεπιστημίου για ένα επιπλέον έτος, συνολικού προϋπολογισμού 13.220.900,00 € με ΦΠΑ (συμπεριλαμβανόμενης της δυνατότητας παράτασης) αριθμός διακήρυξης 2/2025
Award criteria
- Quality — Κ1. ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΟ ΜΕΝΟΥ α. Σύνθεση: Θα αξιολογηθεί και θα βαθμολογηθεί ανάλογα η συμφωνία του προσφερόμενου μενού με το προτεινόμενο ενδεικτικό εδεσματολόγιο των τεχνικών προδιαγραφών, καθώς και τυχόν…
- Quality — Θα αξιολογηθούν και θα βαθμολογηθούν ανάλογα οι προσφερόμενοι από τους συμμετέχοντες χώροι και ο εξοπλισμός για τη ΖΕΠ Κοζάνης, την Καστοριά, τα Γρεβενά και την Πτολεμαΐδα.
- Quality — Κ3. ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΑΡΟΧΕΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ Η/ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ Θα αξιολογηθούν και βαθμολογηθούν ανάλογα οι πρόσθετες παροχές προς το Πανεπιστήμιο ή/και τους φοιτητές (όπως για παράδειγμα δωρεάν…
- Quality — Κ4. ΜΕΛΕΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ Τα επί μέρους ζητούμενα στοιχεία της μελέτης θα αξιολογηθούν ως εξής: α) Περιγραφή του συστήματος διασφάλισης της ποιότητας και υγιεινής των τροφίμων που θα…
- Quality — Κ5. ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΙΝΗ Τα μέτρα ασφαλείας και υγιεινής που θα εφαρμοστούν για το προσωπικό, τους σιτιζόμενους, τις εγκαταστάσεις και γενικότερα για την λειτουργία των Φοιτητικών Εστιατορίων.
Official publications
- TED · 00232827-2025 · 10 April 2025
- OJS · 71/2025 · 10 April 2025