El Vínculo El Vínculo.
Open European Union Services

СЕРВИЗНО ОБСЛУЖВАНЕ НА ОБЩА МЕДИЦИНСКА АПАРАТУРА В УМБАЛ „СВЕТА МАРИНА“ ЕАД ЗА ПЕРИОД ОТ 2 /ДВЕ/ ГОДИНИ

Buyer: УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА ЕАД

This notice is the TED (EU Official Journal) copy of a national announcement.

Published
28 August 2026
Submission deadline
25 September 2026, 23:59
Estimated value
€54,672
Place of performance
Варна, BG331
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00595456-2026
Reference
d214c9b7-403b-471d-ac7b-b170c36de15c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Обект на обществената поръчка „Сервизно обслужване на обща медицинска апаратура в УМБАЛ „Света Марина“ ЕАД за период от 2 /две/ години“ е услуга по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от Закона за обществените поръчки (ЗОП) с прогнозна стойност 68 172, 25 евро ( шестдесет и осем хиляди сто седемдесет и две евро и двадесет и пет евроцента) без включен ДДС. Предмет на възлагане с настоящата обществена поръчка е избор на изпълнители за извънгаранционно сервизно обслужване на медицинска апаратура, по обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1 Диагностична апаратура – Прогнозна стойност 7 000,00 € без вкл. ДДС Обособена позиция №2 Апаратура марка Mindray – Прогнозна стойност 6 000,00 € без вкл. ДДС Обособена позиция №3 Апарати за електрохирургия Medtronic – Прогнозна стойност 7 000,00 € без вкл. ДДС Обособена позиция №4 Нискотемпературен стерилизатор – Прогнозна стойност 9000 € без вкл. ДДС Обособена позиция №5 Операционен микроскоп – Прогнозна стойност 7 172,25 € без вкл. ДДС Обособена позиция №6 Транспортен респиратор – Прогнозна стойност 3 000,00 € без вкл. ДДС Обособена позиция №7 ЕЕГ, ЕМГ апарати – Прогнозна стойност 7 500,00 € без вкл. ДДС Обособена позиция №8 Ехогр…

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Обособена позиция №1 Диагностична апаратура
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €7,000
2 Обособена позиция №2 Апаратура марка Mindray
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €6,000
3 Обособена позиция №3 Апарати за електрохирургия Medtronic
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €7,000
4 Обособена позиция №4 Нискотемпературен стерилизатор
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €9,000
5 Обособена позиция №5 Операционен микроскоп
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €7,172
6 Обособена позиция №6 Транспортен респиратор
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €3,000
7 Обособена позиция №7 ЕЕГ, ЕМГ апарати
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €7,500
8 Обособена позиция №8 Ехограф Philips
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €5,000
9 Обособена позиция №9 Ехограф BK Medical
Варна, BG331
50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión €3,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВЕТА МАРИНА ЕАД