Сервизно обслужване на гама-спектрометрични системи, алфа-бета броячи, алфа-спектрометър, портативни гама-дозиметри, монитори за повърхностно замърсяване, спектрометрични многоканални анализатори с гама-сонди и с неохлаждаем детектор и радонометри и доставка на консумативи и резервни части за тях
Buyer: ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА
- Published
- 23 May 2025
- Submission deadline
- 23 June 2025, 23:59
- Estimated value
- 326,700 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00334162-2025
- Reference
- 72bf9926-0f39-4b3a-9b34-cd7c6588c6fc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34913000Piezas de recambio diversas
Description
В рамките на обществената поръчка, Възложителят възнамерява да възложи доставка на консумативи и резервни части и услуги по сервизно обслужване на гама-спектрометрични системи, алфа-бета броячи, алфа-спектрометър, портативни гама-дозиметри, монитори за повърхностно замърсяване, многоканални анализатори с гама-сонди и неохлаждаем детектор и радонометри – апаратура на ИАОС. Дейностите включени в обществената поръчката са: • доставка на консумативи и резервни части (при необходимост); • сервизна дейност включваща: профилактика, диагностика и ремонт на апаратурата. На основание чл. 11, ал. 2 от ЗОП, когато обществената поръчка включва услуги и доставки, основния предмет се определя в зависимост от услугата или доставката, чиято прогнозна стойност е най-висока. В настоящата обществена поръчка, обект на поръчката е доставка.
Award criteria
- Price — Оценяването и класирането на офертите на участниците в процедурата ще се извърши, въз основа на „икономически най-изгодната оферта“ и се определя по критерия, посочен в чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП –…
Official publications
- TED · 00334162-2025 · 23 May 2025
- OJS · 99/2025 · 23 May 2025
Other tenders from ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ПО ОКОЛНА СРЕДА
- Сервизно обслужване на апаратура, използвана за контрол на качеството на въздуха и доставка на резервни части и консумативи
- Сервизно обслужване на апаратура, използвана за контрол на качеството на въздуха и доставка на резервни части и консумативи
- Осигуряване на услуги по цялостно техническо и сервизно обслужване - ремонтни дейности, обслужване, доставка и монтаж на резервни части,…
- Доставка на консумативи, резервни части и сервизно обслужване на атомно-абсорбционни спектрометри модел Analytik Jena ContrAA300 и модел…
- Доставка на консумативи и резервни части, и сервизно обслужване на живачни анализатори
- Доставка на калибровъчни и работни газове за лабораториите на ИАОС
- Доставка на консумативи, сервизно обслужване и резервни части за Thermo Scientific газови и течни хроматографи
- Осигуряване на услуги по цялостно техническо и сервизно обслужване - ремонтни дейности, обслужване, доставка и монтаж на резервни части,…
- Доставка на електроди и консумативи за pH – метри, оксиметри, апарати за електропроводимост (лабораторни и преносими) и автоматични…
- „Доставка на консумативи и резервни части и сервизно обслужване на течен хроматограф на фирма SCIEX”