"Сервизен договор за пренавиване на ел. двигатели"
Buyer: ТОПЛОФИКАЦИЯ СОФИЯ ЕАД
- Published
- 24 April 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 930,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00244313-2024
- Reference
- ad4b578c-ba50-4cf3-8fe8-950ab868e690
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50532100Servicios de reparación y mantenimiento de motores eléctricos
- 31110000Motores eléctricos
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е „Сервизен договор за пренавиване на ел. двигатели" и е със срок на изпълнение 36 (тридесет и шест) месеца.
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага на основание чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП, въз основа на икономически най-изгодната оферта, при критерий “най-ниска цена”. За целите на класирането ще се взема общата…
Official publications
- TED · 00244313-2024 · 24 April 2024
- OJS · 81/2024 · 24 April 2024