Servisiranje laboratorijske opreme II.
Buyer: NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- Published
- 29 September 2025
- Submission deadline
- 28 October 2025, 10:00
- Place of performance
- SI032
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00633829-2025
- Reference
- 392476c1-7ba8-4734-84c7-7de9f8e29596
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50400000Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
Description
Servisiranje laboratorijske opreme II. po sklopih/proizvajalcih: SKLOP 2: PERKINELMER, AB SCIEX, THERMO FISHER SCIENTIFIC SKLOP 7: KAMBIČ SKLOP 9: SHIMADZU SKLOP 10: ELGA LABWATTER
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | PERKINELMER, AB SCIEX, THERMO FISHER SCIENTIFIC | 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión | — |
| 2 | KAMBIČ | 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión | — |
| 3 | SHIMADZU | 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión | — |
| 4 | ELGA LABWATTER | 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión | — |
Award criteria
- Price — Za izbor najugodnejšega ponudnika bo uporabljeno merilo (za posamezni sklop): - cena servisne ure (brez DDV) – 90 točk - popust na cenik rezervnih delov – 10 točk.
Official publications
- TED · 00633829-2025 · 29 September 2025
- OJS · 186/2025 · 29 September 2025
Other tenders from NACIONALNI LABORATORIJ ZA ZDRAVJE, OKOLJE IN HRANO
- DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
- Nabava nizko hrupnih laboratorijskih hladilnikov in zamrzovalnikov
- STANDARDI
- STANDARDI
- SKUPNO JAVNO NAROČILO JAVNO NAROČILO ZA ZAGOTAVLJANJE STORITEV FIKSNE IN MOBILNE TELEFONIJE TER PODATKOVNIH POVEZAV
- Plinski kromatograf s tandemskim masnim spektrometrom
- Oprema za analitiko ostankov pesticidov in drugih organskih spojin-ponovitev postopka
- Servisiranje laboratorijske opreme
- Dobava osebne varovalne opreme
- Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano, Maribor