Servis multifunkčních zařízení
Buyer: Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Published
- 26 March 2024
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00178856-2024
- Reference
- 2454cb50-76fc-4834-9a56-ffcc8e9abeb2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50313000Mantenimiento y reparación de máquinas de reprografía
Description
Předmětem veřejné zakázky je poskytování komplexní servisní a materiálové podpory k multifunkčním zařízením Konica Minolta bizhub PRO C754e , bizhub PRO C754, AccurioPrint C759, bizhub C224e , bizhub C364e včetně dodávky spotřebního materiálu na dobu od 1.1.2024 do 31.12. 2026 včetně náhradního plnění, ve smyslu zákona o zaměstnanosti 435/2004 Sb.
Award criteria
- Price — nejnižší nabídková cena
Official publications
- TED · 00178856-2024 · 26 March 2024
- OJS · 61/2024 · 26 March 2024
Other tenders from Centrum pro regionální rozvoj České republiky
- Jazykové vzdělávání (4/2026 – 4/2030)
- Propagační předměty - minitendr č. 13
- Propagační předměty - minitendr č. 5 až 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Oznámení o výsledku ZŘ - minitendr č.5 až 8
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Pořízení nového nástroje SIEM
- Podpora produktů Juniper SRX 300 a SRX 4100
- Propagační předměty - Minitendr č. 12
- Propagační předměty - Minitendr č. 11