Servicii de supervizor al lucrărilor de execuție ce fac obiectul contractului încheiat în conformitate cu prevederile HG nr.1/2018, precum și dirigenție de șantier pe toată perioada de execuţie a lucrărilor şi până la recepţia finală a obiectivelor de investiţii “Executarea lucrărilor de reabilitare termica pentru un număr 59 blocuri de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București”
Buyer: Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti
- Published
- 19 April 2024
- Submission deadline
- 22 May 2024, 15:00
- Estimated value
- 1,585,606 RON
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00232778-2024
- Reference
- 7390a0e6-f7fa-4b8c-ad58-8ad6484f93e1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
Description
Se vor presta conform caietului de sarcini servicii de supervizor al lucrărilor de execuție ce fac obiectul contractului încheiat în conformitate cu prevederile HG nr.1/2018, precum și dirigenție de șantier pe toată perioada de execuţie a lucrărilor şi până la recepţia finală pentru un număr 59 blocuri de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București. (Lot 1 + Lot 2 + Lot 3 + Lot 4 + Lot 5) Valoarea totală estimată a acestei investiții de 1.585.606,11 lei fără TVA, este alcatuită după cum urmează: a) Lot 1 – 11 blocuri = 286.751,23 lei fără TVA; b) Lot 2 – 12 blocuri = 325.945,40 lei fără TVA; c) Lot 3 – 12 blocuri = 319.094,75 lei fără TVA; d) Lot 4 – 12 blocuri = 333.036,00 lei fără TVA; e) Lot 5 – 12 blocuri = 320.778,73 lei fara TVA Obiectivul general al acestor servicii este de a superviza execuția lucrărilor de construcții astfel încât aceste lucrări să fie desfășurate în conformitate cu prevederile contractului de lucrări, cu legislația în vigoare, cu bunele practici și să fie finalizate în termenele contractuale cu asigurarea elaborării, distribuirii și păstrării corespunzătoare a documentelor prevăzute atât în contractul de execuție de lucrări de construcții. Obiec…
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 – 11 blocuri | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | — |
| 2 | Lot 2 – 12 blocuri; | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | — |
| 3 | Lot 3 – 12 blocuri; | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | — |
| 4 | Lot 4 – 12 blocuri; | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | — |
| 5 | Lot 5 – 12 blocuri | 71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra | — |
Award criteria
- Price — Punctajul se acorda astfel: a) Pentru cel mai scazut dintre preturi se acorda punctajul maxim alocat; b) Pentru celelalte preturi ofertate punctajul P(n) se calculeaza proportional, astfel: P(n) =…
- Quality — Descrierea algoritmului se afla in Documentul Punctaj factori de evaluare
- Quality — 1. Experiența specifica a Expertului-cheie-Manager de proiect /coordonator de proiect/lider de echipă/şef de echipă are o pondere de 20% din totalul punctajului aferent criteriului de atribuire,…
- Quality — 1. Experiența specifica a Expertului-cheie-Manager de proiect /coordonator de proiect/lider de echipă/şef de echipă are o pondere de 20% din totalul punctajului aferent criteriului de atribuire,…
Official publications
- TED · 00232778-2024 · 19 April 2024
- OJS · 78/2024 · 19 April 2024
Other tenders from Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti
- Delegare prin concesiune a gestiunii unor activități ale serviciului de salubrizare în Sectorul 2 al Municipiului București
- Achiziția unui ansamblu de elemente software și hardware în cadrul proiectului “VALORIFICAREA AVANTAJELOR DIGITALIZĂRII ÎN BENEFICIUL…
- Delegare prin concesiune a gestiunii unor activități ale serviciului de salubrizare în Sectorul 2 al Municipiului București
- Servicii poștale și de curierat privind preluarea şi distribuirea corespondenţei Sectorului 2 al Municipiului Bucureşti, în Municipiul…
- Delegare prin concesiune a gestiunii unor activități ale serviciului de salubrizare în Sectorul 2 al Municipiului București
- Delegare prin concesiune a gestiunii unor activități ale serviciului de salubrizare în Sectorul 2 al Municipiului București
- Delegare prin concesiune a gestiunii unor activități ale serviciului de salubrizare în Sectorul 2 al Municipiului București
- Delegare prin concesiune a gestiunii unor activități ale serviciului de salubrizare în Sectorul 2 al Municipiului București
- Achiziția de produse pentru elevii cu deficiențe de vedere, încadrați la Liceul Tehnologic Special Regina Elisabeta, prevăzute în…
- Achiziția de materiale școlare educative în cadrul proiectului „Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a…