El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union ServicesFramework agreement

”Servicii de supervizare a lucrărilor de reabilitare termică a blocurilor de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București (Lot 1 + Lot 2 + Lot 3 + Lot 4)”

Buyer: Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti

Published
17 July 2024
Submission deadline
19 August 2024, 15:00
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00428268-2024
Reference
95d33b90-4a13-4cd4-9b09-fa5526fd5c26
Official source
Official source

CPV codes

Description

Obiectul Acordului-cadru este prestarea Serv. de supervizor al lucrărilor de execuție ce fac obiectul contr. încheiat în conf. cu prev. HG nr. 1/2018, precum și dirigenție de șantier pe toată perioada de execuţie a lucrărilor şi până la recepţia finală pentru blocuri de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București. Scopul acordului-cadru îl reprezintă stabilirea elementelor/condițiilor esențiale care vor guverna contr. subsecv. de prestari servicii ce urmează să fie atribuite pe durata derulării prezentului acord-cadru. Obiectivul specific al prezentei achiziții îl reprezintă semnarea unui Acord-Cadru, avand ca obiect prestarea de serv. de dirigenţie de şantier care vor consta în verificarea și monitorizarea execuției lucrărilor de construcții, prin personal tehnic specializat, autorizat conf. preved. legale în vigoare, astfel încât să se asigure că este atinsă o calitate înaltă a construcţiei în intervalul de timp şi bugetul stabilit, şi că toate lucrările sunt realizate în conf. cu proiectul tehnic aprobat, specificaţiile de performanţă și Programul de Lucrări aprobat, executarea lucrărilor de reabilitare termică a blocurilor de locuințe din Sectorul 2 al municipiului Bucur…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Servicii de supervizare a lucrărilor de reabilitare termică a blocurilor de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București (LOT 1)
RO321
71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
2 Servicii de supervizare a lucrărilor de reabilitare termică a blocurilor de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București (LOT 2)
RO321
71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
3 Servicii de supervizare a lucrărilor de reabilitare termică a blocurilor de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București (LOT 3)
RO321
71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
4 Servicii de supervizare a lucrărilor de reabilitare termică a blocurilor de locuințe din Sectorul 2 al Municipiului București (LOT 4)
RO321
71521000 Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra

Award criteria

Official publications

Other tenders from Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti