Servicii de pregatire mecanizata a terenului si a solului – DS Dolj
Buyer: REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
- Published
- 27 December 2024
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00795730-2024
- Reference
- d55c5b38-600b-44db-8ebd-2300b893330c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 77200000Servicios forestales
Description
Pregătirea mecanizată a terenului și a solului în suprafețele din fond forestier de pe care s-a recoltat masa lemnoasă, în vederea creării condițiilor pentru executarea împaduririlor Data limita de primire a solicitarilor de clarificari: 11 zile ( a 12-a zi inainte de data limita pentru depunerea ofertelor). “Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare: in a 11 -a zi si 8-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. ( Primul termen de raspuns ; in termen de o zi dupa expirarea termenului de solicitare a clarificarilor) Serviciile care fac parte din prezenta documentatie, au mai facut obiectul unor proceduri de achizitie de licitatie deschisa derulate in 2022 si 2023 . In anul 2023 s-a derulat o procedura cu 4 loturi, anunt de participare numarul CN1053092/16.03.2023, care a avut un total de 4 loturi ( Servicii de pregatire mecanizata a terenului si a solului la OS Filiasi, Poiana Mare, Segarcea si Amaradia) si s-a atribuit un singur lot : Servicii de pregatire mecanizata a terenului si a solului la OS Poiana Mare.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de pregatire mecanizată a terenului și a solului -Filiasi | 77200000 Servicios forestales | — |
| 2 | Servicii de pregatire mecanizată a terenului și a solului Segarcea | 77200000 Servicios forestales | — |
| 3 | Servicii de pregatire mecanizata a terenului si a solului la OS Amaradia | 77200000 Servicios forestales | — |
Award criteria
- Price — Pretul cel mai scazut este singurul criteriu
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ROGEF EXPEDIŢII | 1,881,050 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 1,881,050 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 1,881,050 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 1,881,050 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 1,604,425 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 1,604,425 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 387,275 RON | — |
| ROGEF EXPEDIŢII | 387,275 RON | — |
Official publications
- TED · 00795730-2024 · 27 December 2024
- OJS · 251/2024 · 27 December 2024
Other tenders from REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA
- Servicii de curățenie a birourilor DS Hunedoara 2025
- "'Servicii de împăduriri în fondul forestier proprietate publică a statului administrat de către O.S. Mușătești - campania de toamnă 2026”…
- Servicii de amenajare a padurilor-OS.Sascut 2026 DSBC
- Servicii de regenerare a pădurilor 1/2027 - dssv
- Servicii de amenajare a padurilor-OS.Fantanele 2026 DSBC
- Servicii de amenajare a padurilor-OS.Livezi 2026 DSBC
- Servicii de dezvoltare a Sistemului Informatic Integrat în cadrul proiectului ”Sistem Informatic pentru Gestionarea Fondului Forestier…
- Servicii de exploatare forestiera si transport la ocoalele silvice Gurghiu, Fancel, Rastolita, Sovata, Sighisoara din cadrul DS Mures
- Furnizare mobilier, dotări uz gospodăresc, mijloace PSI și SSM pentru modernizarea Pepinierei Silvice Simileasca din cadrul Direcției…
- Acord cadru furnizare uniforme de serviciu (costume, camasi, incaltaminte)