Schorenshof architectuurofferte
Buyer: Dijledal bv
- Published
- 15 May 2025
- Place of performance
- BE242
- Lots
- 1
- Notice number
- 00313592-2025
- Reference
- ca90544d-a809-403f-b049-fd9c4e54e27a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71200000Servicios de arquitectura y servicios conexos
Description
Architectuuropdracht voor de renovatie van de 228 appartementen in de wijk Schorenshof te Leuven (deelgemeente Wilsele), volgens eerdere bekendmakingen: o Aankondiging van een opdracht: OJ S 2015/S174-316896 van 09/09/2015, verzenddatum 04/09/2015 (https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/316896-2015) o Aankondiging van een gegunde opdracht: OJ S 2016/S 038-062566 van 24/02/2016, verzenddatum 19/02/2016 (https://ted.europa.eu/en/notice/-/detail/62566-2016
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| CZAAR BV | €670,000 | — |
| POPONCINI & LOOTENS, IR. ARCHITECTEN | €670,000 | — |
| Porteman & partners | €670,000 | — |
| arQ_ArchitectenStudio | €670,000 | — |
Official publications
- TED · 00313592-2025 · 15 May 2025
- OJS · 93/2025 · 15 May 2025