„Събиране, пране, дезинфекция, сушене, гладене, опаковане и транспортиране на спално бельо, хавлии, хавлиени кърпи, одеяла, покривки, килими и др. в обектите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“ по обособени позиции“ , запазена по списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от Закона за обществените поръчки
Buyer: Изпълнителна агенция “Военни клубове и военно-почивно дело”
- Published
- 26 July 2024
- Submission deadline
- 12 August 2024, 23:59
- Estimated value
- 198,807 лв.
- Place of performance
- к.к. Боровец, BG412
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00450620-2024
- Reference
- 6f581451-133d-41fb-8bce-1a9b34f7ab18
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98310000Servicios de lavado y limpieza en seco
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е събиране, пране, дезинфекция, сушене, гладене, опаковане и транспортиране на спално бельо, хавлии, хавлиени кърпи, одеяла, покривки, килими и др. в обектите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“ по обособени позиции. Обществената поръчка е запазена по списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от Закона за обществените поръчки. Предметът на поръчката включва извършването на описаните услуги за нуждите на обекти на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“ по две обособени позиции: - I-ва обособена позиция – Териториална дирекция – София /хотел „Олимп“ и ПС „Боровец“/; - II-ра обособена позиция – Териториална дирекция – Варна /„стаи за гости“ във Военен клуб – Шумен/.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Териториална дирекция – София /хотел „Олимп“ и ПС „Боровец“/ | 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco | 170,927 лв. |
| 2 | Териториална дирекция – Варна /„Стаи за гости“ във „Военен клуб- Шумен“/ | 98310000 Servicios de lavado y limpieza en seco | 27,880 лв. |
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерия „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от…
Official publications
- TED · 00450620-2024 · 26 July 2024
- OJS · 145/2024 · 26 July 2024
Other tenders from Изпълнителна агенция “Военни клубове и военно-почивно дело”
- Текущ ремонт на покриви на ПС „Боровец“, к.к. Боровец
- „Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на обекти на Изпълнителна агенция „Военни клубове и…
- „Подмяна на канализационни тръби и канализационна шахта в района на ДДГ „Младост“, гр. София“
- сключване на рамково споразумение за избор на изпълнители за "Извършване на текущ ремонт, авариен ремонт и отделни строително-монтажни…
- „Доставка на съвместими тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства ”
- Осигуряване на пожарна безопасност чрез ПИС на обекти, управлявани от ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“, по обособени позиции.
- „Доставка на спално бельо, хавлиени кърпи, възглавници и протектори за матраци, халати, олекотени завивки и кувертюри за нуждите на…
- „Доставка, монтаж и демонтаж на пътническите асансьорни уредби в хотел „Олимп“, к.к. Боровец"
- Поддръжка на специализиран софтуерен продукт "Z-win" за обработка на работни заплати за нуждите на дирекция "Финанси" при ИА "Военни…
- Доставка на питейна вода и отвеждане на отпадъчни води в обекти на Териториална дирекция - Варна, в управление на Изпълнителна агенция…