SAP SuccessFactors Learning Modulin SaaS-lisenssien hankinta
Buyer: Verohallinto
- Published
- 8 April 2024
- Lots
- 1
- Notice number
- 00206182-2024
- Reference
- 43713244-a63c-4640-be21-d3e43ad18aca
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Hankintayksikkö on kilpailuttanut SAP SuccessFactors Learning Modulin SaaS-lisenssien hankinnan vuonna 2020. Hankinta toteutettiin EU-kynnysarvon ylittävänä tarjouskilpailuna avoimella hankintamenettelyllä.Hankinnasta julkaistiin hankintailmoitus nro 2020-041912 HILMA-tietokannassa 20.3.2020. Samana päivänä hankintailmoitus on julkaistu Euroopan Unionin virallisen lehden TED-tietokannassa nro 2020/S 057–135261. Tarjouksia saapui yksi ja toimittajaksi valittiin SAP Finland Oy. Hankintasopimus allekirjoitettiin 15.5.2020. Sopimus on voimassa neljä vuotta. Hankinnan kokonaisarvo 300 000 €. Sopimusta jatketaan yhdellä vuodella ajalle 18.5.2024-17.5.2025. Hankinnan kokonaisarvo muutoksen jälkeen on 390 964,98 €
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| SAP Finland Oy | €300,000 | — |
| SAP Finland Oy | €85,215 | — |
Official publications
- TED · 00206182-2024 · 8 April 2024
- OJS · 69/2024 · 8 April 2024