SANACIJA ODLAGALIŠTA OTPADA KUPINOVICA
- Published
- 22 July 2025
- Submission deadline
- 26 August 2025, 12:00
- Estimated value
- €6,511,000
- Place of performance
- HR035
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00479514-2025
- Reference
- fefbf087-09d1-4c49-8433-d8fb07c09db5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45222110Trabajos de construcción de vertederos de residuos
Description
Predmet nabave je detaljno opisan u projektno-tehničkoj dokumentaciji i u Troškovniku, koji susastavni dio Dokumentacije o nabavi. Projektno-tehnička dokumentacija, tj. Tehničke i drugespecifikacije za cjelokupan predmet nabave navedene su u Glavnom i Izvedbenom projektu koji senalazi u prilogu ove Dokumentacije o nabavi i čini njezin sastavni dio, tj. Projektno-tehničkudokumentaciju. Sanacija odlagališta će se provesti kroz dvije faze, i to: FAZA 1: formiranje odloženog otpada, izgradnja obodnih prometnica i nasipa, izgradnja brtvenogsustava preko formiranog otpada te na unutarnjim pokosima obodnih prometnica, izgradnjasustava sakupljanja i recirkulacije procjednih voda, izgradnja sustava sakupljanja oborinskih voda,izgradnja sustava otplinjavanja odloženog otpada (izvedba bunara bez biofiltera), izgradnja ulaznezone odlagališta i izgradnja infrastrukturnih sustava. FAZA 2: izgradnja prekrivnog brtvenog sustava i ugradnja biofiltera na vrh izvedenih bunara. Predmet ovog postupka javne nabave je FAZA 1
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Duljina roka na koji se ponuditelj obveže dostaviti jamstvo za otklanjanje nedostataka u jamstvenom roku mora biti minimalno na rok od 24 mjeseci, a duljina roka na koje se ponuditelj obveže…
Official publications
- TED · 00479514-2025 · 22 July 2025
- OJS · 138/2025 · 22 July 2025