„Rozbudowa inteligentnego systemu zarządzania ruchem w Chorzowie”
Buyer: Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
- Published
- 22 September 2025
- Submission deadline
- 27 October 2025, 08:00
- Place of performance
- Chorzów, PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00616014-2025
- Reference
- 27eec9cd-477f-40ba-9006-5077d14ef470
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35120000Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad
- 30200000Equipo y material informático
- 30233000Dispositivos multimedia de almacenamiento y lectura
- 32412100Red de telecomunicaciones
- 32520000Equipo y cable de telecomunicaciones
- 32562000Cables de fibra óptica
- 34928470Señalización
- 34923000Equipo de control del tráfico rodado
Description
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia klasycznego na dostawy, prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i n. ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) [zwanej dalej także ustawą PZP lub ustawą] oraz zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 2. Na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy PZP, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. IV. Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie kompletnych dokumentacji projektowych, zrealizowanie dostaw i instalacja wszelkich materiałów, urządzeń i oprogramowania wraz z wykonaniem towarzyszących robót budowlanych oraz uruchomienie do działania systemu w ramach zadania pn.: „Rozbudowa inteligentnego systemu zarządzania ruchem w Chorzowie”. 2. Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności zakres rzeczowy obejmujący: 1) wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy inteligentnego systemu zar…
Award criteria
- Price — Cena ofertowa brutto - maksymalnie 60 punktów - wg następujących zasad: Oferta z najniższą ceną brutto = 60 punktów Punkty pozostałych ofert liczone będą wg następującego wzoru z dokładnością do…
- Quality — Doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia (D)- maksymalnie 40 punktów - wg następującego zasad: Ocenie podlegać będzie doświadczenie Kierownika Projektu w zakresie ilości pełnionych…
Official publications
- TED · 00616014-2025 · 22 September 2025
- OJS · 181/2025 · 22 September 2025
Other tenders from Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie
- „Zimowe utrzymanie jezdni ulic na terenie miasta Chorzowa”
- Przebudowa ul. Nowej, ul. Poznańskiej oraz ul. Marii Skłodowskiej-Curie, wraz z rozbiórką istniejącego wiaduktu i budowa nowego obiektu…
- „Rozbudowa inteligentnego systemu zarządzania ruchem w Chorzowie”
- „Rozbudowa inteligentnego systemu zarządzania ruchem w Chorzowie”
- „Rozbudowa inteligentnego systemu zarządzania ruchem w Chorzowie”
- Przebudowa ul. Nowej, ul. Poznańskiej oraz ul. Marii Skłodowskiej-Curie, wraz z rozbiórką istniejącego wiaduktu i budowa nowego obiektu…
- Przebudowa ul. Nowej, ul. Poznańskiej oraz ul. Marii Skłodowskiej-Curie, wraz z rozbiórką istniejącego wiaduktu i budowa nowego obiektu…
- Opracowanie dokumentacji projektowej oraz rozbiórka obiektu mostowego - etap I realizacji zadania pn. : „Budowa obiektu mostowego nad linią…
- Przebudowa ul. Nowej, ul. Poznańskiej oraz ul. Marii Skłodowskiej-Curie, wraz z rozbiórką istniejącego wiaduktu i budowa nowego obiektu…
- Przebudowa ul. Nowej, ul. Poznańskiej oraz ul. Marii Skłodowskiej-Curie, wraz z rozbiórką istniejącego wiaduktu i budowa nowego obiektu…