Rozbudowa i modernizacja systemów dziedzinowych w celu integracji z Platformą Usług Inteligentnych w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w Krynicy-Zdroju”
Buyer: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju
- Published
- 24 November 2025
- Submission deadline
- 30 December 2025, 09:00
- Place of performance
- Krynica-Zdrój, PL218
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00779398-2025
- Reference
- c6d1df1a-c78d-4716-8dec-7fb25791d585
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 72260000Servicios relacionados con el software
- 72267000Servicios de mantenimiento y reparación de software
Description
1. Przedmiotem Zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie rozwiązania informatycznego stanowiącego rozbudowę i modernizację systemów dziedzinowych Szpitala, umożliwiającego integrację i wymianę danych systemów RIS/PACS z opracowaną przez Centrum e-Zdrowia Platformą Usług Inteligentnych (PUI) w zakresie wykorzystania mechanizmów sztucznej inteligencji (AI) wspierających proces diagnostyczno-terapeutyczny, wraz z udzieleniem gwarancji obejmującej nadzór autorski i serwis na okres 36 miesięcy zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 2 (SOPZ) oraz 3 (wzór umowy) do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy) oraz załączniku nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia). Postępowanie prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Strona postępowania: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-a0e9bc35-ee88-476e-bba6-a9fda177b0c1 Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia (przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”). Identyfikator (ID) postępowania na …
Award criteria
- Price — Najniższa cena brutto = Najniższa cena oferowana wśród wszystkich podlegających ocenie ofert / cenę zaoferowaną w badanej ofercie x waga kryterium
- Quality — W kryterium czas dokonania i udostępnienia Zamawiającemu odpowiednich poprawek Oprogramowania Aplikacyjnego w przypadku błędu krytycznego, o którym mowa w § 4 ust. 1 lit a) projektu umowy (załącznik…
- Quality — W kryterium czas dokonania i udostępnienia Zamawiającemu odpowiednich poprawek Oprogramowania Aplikacyjnego w przypadku błędu zwykłego, o którym mowa w § 4 ust. 1 lit b) projektu umowy (załącznik nr…
Official publications
- TED · 00779398-2025 · 24 November 2025
- OJS · 226/2025 · 24 November 2025
Other tenders from Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju
- Dostawa, rozbudowa i wdrożenie systemów szpitalnych w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w Szpitalu w…
- Rozbudowa systemu szpitalnego HIS o moduł Zarządzanie Dokumentacją Medyczną w ramach projektu: „Rozwój cyfryzacji i cyberbezpieczeństwa w…
- Przetarg nieograniczony pn. Rozbudowa systemów szpitalnych oraz dostawa sprzętu i oprogramowania w zakresie digitalizacji i cyfryzacji…
- Przetarg nieograniczony pn. Rozbudowa systemów szpitalnych oraz dostawa sprzętu i oprogramowania w zakresie digitalizacji i cyfryzacji…
- Przetarg nieograniczony pn. Rozbudowa systemów szpitalnych oraz dostawa sprzętu i oprogramowania w zakresie digitalizacji i cyfryzacji…
- Przetarg nieograniczony pn. Rozbudowa systemów szpitalnych oraz dostawa sprzętu i oprogramowania w zakresie digitalizacji i cyfryzacji…
- Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę leków dla SPZOZ Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy – Zdroju
- Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę leków dla SPZOZ Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy – Zdroju
- Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę produktów, sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku dla SPZOZ - Szpitala im. dr.…
- Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę produktów, sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku dla SPZOZ - Szpitala im. dr.…