Robotika 2 - eszközbeszerzés
Buyer: Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány
- Published
- 7 July 2025
- Submission deadline
- 4 August 2025, 14:00
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00439679-2025
- Reference
- 48d3fb95-c103-4d89-9dbd-29d8f914e72d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38970000Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos
Description
Az Óbudai Egyetem stratégiai K+F+I területe a robotika. A közbeszerzés célja a meglévő eszközrendszer kiegészítése a versenyképesség javítása érdekében és az ipari együttműködések előmozdítása céljából. A beruházás a robotikai eszközrendszer bővítését célozza. A beszerezni kívánt eszközök a robotika terén hivatottak biztosítani a korszerű kutatásokhoz és ipari fejlesztésekhez szükséges technikai hátteret beleértve a humanoid robotokat, a manipulátor karokat és a megfogó berendezéseket egyaránt. A fejlesztés nem csak a műszaki és technológiai kihívásokra koncentrál, hanem a képzési szükségletekre is, támogatva a technológia területén folyó kutatásokat és oktatást, és ezzel hozzájárulva a jövő mérnökeinek és szakembereinek kiváló képzéséhez. Beszerezni kívánt eszközök: 1. rész: Humanoid robot 1 db 2. rész: Kutatási célú manipulátor 1 db 3. rész: Robot megfogó és gyors cserélő -Kollaboratív elektromos párhuzamos robot megfogó 2 db -Robot megfogó gyors cserélő kit 4 db 4. rész: Ipari célú manipulátor 1 db - Ajánlatkérő az Ajánlattételi felhívásban és a műszaki dokumentációban rögzített szabvány, műszaki engedély, műszaki előírások, műszaki ajánlás vagy típus helyett azzal műszakilag, f…
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Humanoid robot | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | — |
| 2 | Kutatási célú manipulátor | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | — |
| 3 | Robot megfogó és gyors cserélő | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | — |
| 4 | Ipari célú manipulátor | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | — |
Award criteria
- Quality — 1. Humanoid robot magassága (állva legalább 1250 mm, legkedvezőbb érték 1270 mm vagy több) Előny a nagyobb magasság!
- Quality — 2. Összes szabadságfok száma (legalább 26, legkedvezőbb érték 29 vagy több) Előny a több szabadságfok!
- Quality — 3. Térdizületi nyomaték (legalább 100Nm legkedvezőbb 120Nm vagy több) Előny a nagyobb nyomaték!
- Quality — 4. Fedélzeti számítási teljesítmény (legalább 90 Tops, legkedvezőbb érétk 100 Tops vagy több) Előny a nagyobb teljesítmény!
- Price — Nettó vételár (nettó Ft)
- Price — Nettó vételár (nettó Ft)
- Price — Nettó vételár (nettó Ft)
- Quality — 1. Robotkar terhelhetősége (előny a nagyobb terhelhetőség min. 2000g legkedvezőbb érték 3000g vagy több)
- Quality — 2. Robotkar hossza (előny a hosszabb robotkar min. 850 mm legkedvezőbb érték 855 mm, vagy hosszabb)
- Quality — 3. Ismétlési pontoság (előny a kisebb érték max +-0.12mm legkedvezőbb érték +-0.1mm vagy kisebb)
- Quality — 4. Munkatér hatékonyság (előny a nagyobb érték min. 90% legkedvezőbb érték 94% vagy több)
- Quality — 1. A minimális megfogási erő - alsó tartomány - (Előny a kisebb érték. Legkedvezőtlenebb érték 25N, legkedvezőbb érték 20N, vagy annál alacsonyabb)
Official publications
- TED · 00439679-2025 · 7 July 2025
- OJS · 127/2025 · 7 July 2025
Other tenders from Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány
- Antimikrobiális polipropilén gépek beszerzése
- Kiberbiztonsági labor - célszámítógép
- Elektronikai Kompetencia Központ eszközbeszerzés 2
- Elektronikai Kompetencia Központ eszközbeszerzés 2
- Teljesítményelektronikai labor - eszközbeszerzés
- Hidrogénlabor - Eszközbeszerzés
- Hidrogénlabor - Eszközbeszerzés
- Antimikrobiális polipropilén gépek beszerzése
- Robotika 2 - Humanoid robot
- Teljesítményelektronikai labor - eszközbeszerzés