El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union ServicesFramework agreement

Remont pomp stosowanych w ciągu technologicznym zakładu górniczego dla Oddziałów PGG S.A. w okresie 12 miesięcy z podziałem na zadania.

Buyer: Polska Grupa Górnicza S. A.

Published
22 September 2025
Estimated value
936,000 zł
Place of performance
PL22A
Procedure
Open procedure
Notice number
00619398-2025
Reference
ef7d24a0-628a-4edf-ab0c-a92389b6e6f9
Official source
Official source

CPV codes

Description

1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na: Remont pomp stosowanych w ciągu technologicznym zakładu górniczego dla Oddziałów PGG S.A. w okresie 12 miesięcy z podziałem na zadania. 3. Przedmiot zamówienia podzielono na 9 zadań: Zadanie nr 1- Remont pomp typu „OS”, „HC”, „M-Ex”, „ZW” i „32YSM” produkcji POWEN Zadanie nr 2- Remont pomp typu „PS”, „WPS”, „WPZ”, „WPJ”, „WPH”, „WPW”, „WPWH”, "WE" produkcji ZAMEP Zadanie nr 3 - Remont pomp typu „OW”, „OWB”, „OWH”, „H” produkcji POWEN Zadanie nr 4 - Remont pomp typu „PH”, „OŁ”, „PŁ”, „ON” produkcji POWEN Zadanie nr 5 - Remont pomp typu „T” produkcji POWEN Zadanie nr 6 - Remont pomp typu „T” produkcji ZM WIROMET Zadanie nr 7 - Remont pomp typu „EHP-3K” produkcji HAUHINCO Zadanie nr 8 - Remont pomp typu „HDP” produkcji HAMMELMANN Zadanie nr 9 - Remont pomp produkcji INOXIHP WŁOCHY 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1 - Remont pomp typu „OS”, „HC”, „M-Ex”, „ZW” i „32YSM” produkcji POWEN
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 936,000 zł
2 Zadanie nr 2 - Remont pomp typu „PS”, „WPS”, „WPZ”, „WPJ”, „WPH”, „WPW”, „WPWH”, "WE" produkcji ZAMEP
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 1,808,000 zł
3 Zadanie nr 3 - Remont pomp typu „OW”, „OWB”, „OWH”, „H” produkcji POWEN
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 6,780,000 zł
4 Zadanie nr 4 - Remont pomp typu „PH”, „OŁ”, „PŁ”, „ON” produkcji POWEN
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 452,000 zł
5 Zadanie nr 5 - Remont pomp typu „T” produkcji POWEN
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 60,000 zł
6 Zadanie nr 6 - Remont pomp typu „T” produkcji ZM WIROMET
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 120,000 zł
7 Zadanie nr 7 - Remont pomp typu „EHP-3K” produkcji HAUHINCO
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 1,331,000 zł
8 Zadanie nr 8 - Remont pomp typu „HDP” produkcji HAMMELMANN
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 2,199,000 zł
9 Zadanie nr 9 - Remont pomp produkcji INOXIHP WŁOCHY
PL22A
50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria 620,000 zł

Awards

Awarded toAmountDate
Grupa Powen-Wafapomp S.A. 6,780,000 zł
Zakład Mechaniki Przemysłowej ZAMEP Sp. z o.o. 6,780,000 zł
TECH-TRADING Sp. z o.o. 2,199,000 zł
"STARMET" Sp. z o.o. 1,808,000 zł
Grupa Powen-Wafapomp S.A. 1,808,000 zł
Zakład Mechaniki Przemysłowej ZAMEP Sp. z o.o. 1,808,000 zł
MPI Technologies Sp. z o.o. S.K. 1,331,000 zł
"STARMET" Sp. z o.o. 1,331,000 zł
"STARMET" Sp. z o.o. 936,000 zł
Zakład Mechaniki Przemysłowej ZAMEP Sp. z o.o. 936,000 zł

Official publications