Remont pomp stosowanych w ciągu technologicznym zakładu górniczego dla Oddziałów PGG S.A. w okresie 12 miesięcy z podziałem na zadania.
Buyer: Polska Grupa Górnicza S. A.
- Published
- 6 March 2025
- Submission deadline
- 10 April 2025, 08:00
- Place of performance
- PL22A
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00148648-2025
- Reference
- ef7d24a0-628a-4edf-ab0c-a92389b6e6f9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50530000Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria
Description
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r., zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na: Remont pomp stosowanych w ciągu technologicznym zakładu górniczego dla Oddziałów PGG S.A. w okresie 12 miesięcy z podziałem na zadania. 3. Przedmiot zamówienia podzielono na 9 zadań: Zadanie nr 1- Remont pomp typu „OS”, „HC”, „M-Ex”, „ZW” i „32YSM” produkcji POWEN Zadanie nr 2- Remont pomp typu „PS”, „WPS”, „WPZ”, „WPJ”, „WPH”, „WPW”, „WPWH” produkcji ZAMEP Zadanie nr 3 - Remont pomp typu „OW”, „OWB”, „OWH”, „H” produkcji POWEN Zadanie nr 4 - Remont pomp typu „PH”, „OŁ”, „PŁ”, „ON” produkcji POWEN Zadanie nr 5 - Remont pomp typu „T” produkcji POWEN Zadanie nr 6 - Remont pomp typu „T” produkcji ZM WIROMET Zadanie nr 7 - Remont pomp typu „EHP-3K” produkcji HAUHINCO Zadanie nr 8 - Remont pomp typu „HDP” produkcji HAMMELMANN Zadanie nr 9 - Remont pomp produkcji INOXIHP WŁOCHY 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Zadanie nr 1 - Remont pomp typu „OS”, „HC”, „M-Ex”, „ZW” i „32YSM” produkcji POWEN | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 2 | Zadanie nr 2 - Remont pomp typu „PS”, „WPS”, „WPZ”, „WPJ”, „WPH”, „WPW”, „WPWH” produkcji ZAMEP | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 3 | Zadanie nr 3 - Remont pomp typu „OW”, „OWB”, „OWH”, „H” produkcji POWEN | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 4 | Zadanie nr 4 - Remont pomp typu „PH”, „OŁ”, „PŁ”, „ON” produkcji POWEN | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 5 | Zadanie nr 5 - Remont pomp typu „T” produkcji POWEN | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 6 | Zadanie nr 6 - Remont pomp typu „T” produkcji ZM WIROMET | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 7 | Zadanie nr 7 - Remont pomp typu „EHP-3K” produkcji HAUHINCO | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 8 | Zadanie nr 8 - Remont pomp typu „HDP” produkcji HAMMELMANN | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
| 9 | Zadanie nr 9 - Remont pomp produkcji INOXIHP WŁOCHY | 50530000 Servicios de reparación y mantenimiento de maquinaria | — |
Official publications
- TED · 00148648-2025 · 6 March 2025
- OJS · 46/2025 · 6 March 2025