„Ремонт паважна настилка на ул. „Стара планина“ от кръстовище с ул. „Оборище до кръстовище с ул. „Рила“ , от ОТ211 до ОТ307, гр. Перник“
Buyer: ОБЩИНА ПЕРНИК
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €170,000
- Place of performance
- Перник, BG414
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00594779-2026
- Reference
- d666b503-3f1b-4863-b6b2-25b7824cf722
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45233120Trabajos de construcción de carreteras
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка e: „Ремонт паважна настилка на ул. „Стара планина“ от кръстовище с ул. „Оборище до кръстовище с ул. „Рила“ , от ОТ 211 до ОТ 307, гр. Перник“ . . Съществуващо положение Участъка от ул.Стара планина предвиден за пренареждане на паважната настилка е с нарушени напречните и надлъжни наклони, нарушено отводняване и носимоспособност вследствие многократни извършвани кърпежи. Това води до задържането на вода по пътното платно и допълнително разрушаване на пътната настилка. ОСНОВНИ ВИДОВЕ СМР. В обхвата на обществената поръчка се включва изпълнението на следните дейности: - Разваляне и почистване на павета от паважна настилка - Изкоп на компроментирана основа на уличното платно вкл.натоварване и транспорт до депо. - Доставка и полагане на трошен камък 0-32 за основа , вкл.уплътняване. - Пренареждане на улична паважна настилка /без стойността на паветата/, вкл.валиране и пясък - Машинен изкоп - Доставка и полагане на трошен камък за основа 0-63, вкл.уплътняване. - Първи битумен разлив - Доставка и полагане на асфалтобетон неплътен смес за долен пласт 5см - Доставка и полагане на асфалтобетон плътна …
Award criteria
- Price — Класирането на офертите, постъпили за участие в процедурата се извършва на база комплексна оценка на офертите, като избраният критерий е „Най-ниска цена” (чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП). Оценката се…
Official publications
- TED · 00594779-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026