„Ремонт паважна настилка на ул. „Протожерица“ от кръстовище с ул. „Витоша“ до кръстовище с ул. „Дъга“, от ОТ285 до ОТ438“, гр. Перник“
Buyer: ОБЩИНА ПЕРНИК
- Published
- 28 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 23:59
- Estimated value
- €98,000
- Place of performance
- Перник, BG414
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00594475-2026
- Reference
- 4ce61f67-4bed-451a-acd7-426f48dbc14d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45233120Trabajos de construcción de carreteras
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка e: Ремонт паважна настилка на ул. „Протожерица“ от кръстовище с ул. „Витоша“ до кръстовище с ул. „Дъга“, от ОТ285 до ОТ438“, гр. Перник. Съществуващо положение Участъка от ул. „Протожерица“ предвиден за пренареждане на паважната настилка е с нарушени напречните и надлъжни наклони, нарушено отводняване и носимоспособност вследствие многократни извършвани кърпежи. Това води до задържането на вода по пътното платно и допълнително разрушаване на пътната настилка.. ОСНОВНИ ВИДОВЕ СМР. В обхвата на обществената поръчка се включва изпълнението на следните дейности: Разваляне, депониране, валиране основа и почистване на павета от паважна настилка - Разваляне, депониране, валиране основа и почистване на павета от паважна настилка. - Доставка и полагане на трошен камък 0-32 за основа , вкл.уплътняване. - Пренареждане на улична паважна настилка /без стойността на паветата/, вкл.валиране и пясък - Повдигане/сваляне ДШ - Натоварване и транспорт до депо на строителни отпадъци - Временна организация и безопасност на движението Подробно описание на всички предвидени дейности се съдържа в приложената към документацията т…
Award criteria
- Price — Класирането на офертите, постъпили за участие в процедурата се извършва на база комплексна оценка на офертите, като избраният критерий е „Най-ниска цена” (чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.). Оценката се…
Official publications
- TED · 00594475-2026 · 28 August 2026
- OJS · 166/2026 · 28 August 2026