Ремонт на сграда № 13 - Първи битов корпус на НВУ "Васил Левски"
Buyer: Национален военен университет (НВУ) "Васил Левски"
- Published
- 20 September 2024
- Submission deadline
- 14 October 2024, 23:59
- Estimated value
- 5,971,640 лв.
- Place of performance
- Велико Търново, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00567287-2024
- Reference
- fac4ea38-e8eb-4df1-8f7c-7352e0cf161b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
- 45200000Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е "Ремонт на сграда № 13 – Първи битов корпус на НВУ "Васил Левски". В изпълнение на възлагането по настоящата обществена поръчка, Изпълнителят следва да извърши съответните строително-монтажни работи във връзка с реализацията на проект "Ремонт на сграда № 13 –Първи битов корпус на НВУ "Васил Левски", съобразно изискванията на изготвената и одобрена пълна техническа документация - работен проект с приложени обяснителни записки, чертежи и количествени сметки и Техническа спецификация. Важно! Подробно описание на всички предвидени дейности и техния обем се съдържа в приложените към настоящата документация Техническа спецификация и работен проект - неразделна част от настоящата документация Съгласно чл. 5, ал. 6, т. 1.3.2 от Правилника за реда за вписване и водене на Централния професионален регистър на строителя, във връзка с чл. 137, ал. 1, т. 3, буква "в" и буква "ж" от ЗУТ строежът е първа група, трета категория. Естеството на строителството включва извършване на строително-монтажни работи на обект "Ремонт на сграда № 13 –Първи битов корпус на НВУ "Васил Левски" по части "Архитектура", "Конструкции", "Електро", "Водоснабдяване и канализа…
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, определена по критерий за възлагане „Най-ниска цена“. В настоящата поръчка обект на проверка относно необичайно…
Official publications
- TED · 00567287-2024 · 20 September 2024
- OJS · 184/2024 · 20 September 2024
Other tenders from Национален военен университет (НВУ) "Васил Левски"
- Кетърингово хранене - приготвяне и раздаване на готова за консумация храна в НВУ "Васил Левски" райони гр. Велико Търново и гр. Шумен
- Кетърингово хранене - приготвяне и раздаване на готова за консумация храна в НВУ "Васил Левски" райони гр. Велико Търново и гр. Шумен
- Доставка на вещево имущество за курсанти за нуждите на НВУ "Васил Левски" по реда на вътрешното възлагане (in house), съгласно чл. 14, ал.…
- Ремонт на сграда № 13 - Първи битов корпус на НВУ "Васил Левски"
- Избор на доставчик на нетна електрическа енергия и координатор на балансираща група за нуждите на НВУ „Васил Левски”
- Доставка на вода за питейно-битови нужди, отвеждане и пречистване на отпадни води на обекти на НВУ "Васил Левски" в район Велико Търново и…
- Доставка на вода за питейно-битови нужди, отвеждане и пречистване на отпадни води на обекти на НВУ "Васил Левски" в район Велико Търново и…
- Ремонт на сграда № 5а - столова във ВР 2213 на НВУ "Васил Левски"
- Ремонт на покриви от сградния фонд на НВУ "Васил Левски" по обособени позиции
- Ремонт на покриви от сградния фонд на НВУ "Васил Левски" по обособени позиции