Ремонт на 4 (четири) броя танкове Т-72, числящи се на НВУ "Васил Левски"
Buyer: Национален военен университет (НВУ) "Васил Левски"
- Published
- 17 May 2024
- Estimated value
- 1,650,000 лв.
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00292556-2024
- Reference
- e1abb31c-003c-4bd0-8093-c93e932aaea1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50840000Servicios de reparación y mantenimiento de armas y sistemas de armas
Description
Обществената поръчка е с предмет Ремонт на 4 (четири) броя танкове Т-72, числящи се на НВУ „Васил Левски“ както следва: танк Т-72 с рег. № ВА 003407, танк Т-72 с рег. № ВА 003397, танк Т-72 с рег. № ВА 003399, танк Т-72 с рег. № ВА 003406. Предметът на обществената поръчка е извършване на ремонт II-ра и III-та степен на 4 (четири) броя среден танк Т-72, съгласно техническа спецификация с рег. № 2587/15.05.2023 г. (за ремонт II-ра степен) и техническа спецификация с рег. № 2586/15.05.2023 г. (за ремонт III-та степен). Ремонтът на танк Т-72 се извършва за възстановяване на техническата изправност и възстановяване на ресурса от километри до следващия ремонт. Услугата, предмет на настоящата обществена поръчка включва изпълнението на следните дейности: За ремонт II-ра степен на танк Т-72 (танк Т-72 с рег. № ВА 003399): - Приемане на танка за ремонт, чрез „Протокол за приемане и предаване на танк Т-72“. - Извършване на дефектация на възли и агрегати, и стендови изпитания; демонтаж и ремонт на опорни ролки; демонтаж и ремонт на компресор АК-150; техническо обслужване и регулировки; боядисване; ремонт на установени след дефектация неработещи (износени) възли и агрегати; дефектация и ремон…
Award criteria
- Price — Критерият за оценка на офертите е „най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Official publications
- TED · 00292556-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024
Other tenders from Национален военен университет (НВУ) "Васил Левски"
- Кетърингово хранене - приготвяне и раздаване на готова за консумация храна в НВУ "Васил Левски" райони гр. Велико Търново и гр. Шумен
- Кетърингово хранене - приготвяне и раздаване на готова за консумация храна в НВУ "Васил Левски" райони гр. Велико Търново и гр. Шумен
- Доставка на вещево имущество за курсанти за нуждите на НВУ "Васил Левски" по реда на вътрешното възлагане (in house), съгласно чл. 14, ал.…
- Ремонт на сграда № 13 - Първи битов корпус на НВУ "Васил Левски"
- Избор на доставчик на нетна електрическа енергия и координатор на балансираща група за нуждите на НВУ „Васил Левски”
- Доставка на вода за питейно-битови нужди, отвеждане и пречистване на отпадни води на обекти на НВУ "Васил Левски" в район Велико Търново и…
- Доставка на вода за питейно-битови нужди, отвеждане и пречистване на отпадни води на обекти на НВУ "Васил Левски" в район Велико Търново и…
- Ремонт на сграда № 5а - столова във ВР 2213 на НВУ "Васил Левски"
- Ремонт на покриви от сградния фонд на НВУ "Васил Левски" по обособени позиции
- Ремонт на покриви от сградния фонд на НВУ "Васил Левски" по обособени позиции