„Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за служебни леки и товарни автомобили на ТП Държавно ловно стопанство „Шерба“ при „СИДП“ ДП Шумен, местодомуващи на територията на ТП ДЛС Шерба, съгласно техническа спецификация“
Buyer: ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ЛОВНО СТОПАНСТВО ШЕРБА С.СТАРО ОРЯХОВО
- Published
- 14 August 2025
- Submission deadline
- 16 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 47,000 лв.
- Place of performance
- с.Старо оряхово, общ.Долни чифлик, обл.Варна или сервизна база на Изпълнителя, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00534058-2025
- Reference
- 8e875dbb-51ec-49af-a5d7-f5ba888bdd9b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34913000Piezas de recambio diversas
- 50100000Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados de vehículos y equipo conexo
- 24951100Lubricantes
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е предоставянето на услуги по ремонт и техническо обслужване на леки и товарни автомобили с с включена доставка на резервни части , смазочни материали , антифриз и други консумативи осигурени от изпълнителя, а именно: 1.„Ремонт“ – отстраняване на инцидентно възникнали повреди по системите на автомобилите , предмет на обществената поръчка и техните елементи или части, както и по купето , чието предвиждане не е възможно. Ремонта се извършва с труд и части предоставени от изпълнителя , след конкретизирането им от изпълнителя. 2„Текущо техническо обслужване“ – подмяна при възникнала нужда на експлоатационни течности, масла, антифриз, хидравлични и спирачни течности , фреон и други подобни , които са с определен експлоатационен ресурс и подлежат на подмяна , предоставени от изпълнителя. 3 Доставка , осъществена чрез покупка на резервни части, смазочни материали, антифриз и други консумативи, след изрична заявка от ТП ДЛС Шерба
Award criteria
- Price — П1 – Предложена цена за 1 (един) човекочас вложен труд (часова ставка) при извършване на текущ ремонт на автомобилите – с коефициент на тежест 0,8 ( относително тегло 80%) и максимален брой точки –…
- Quality — П2 – Предложен гаранционен срок – с коефициент на тежест 0,2 (относително тегло 20%) и максимален брой точки – 20 точки.
Official publications
- TED · 00534058-2025 · 14 August 2025
- OJS · 155/2025 · 14 August 2025
Other tenders from ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ЛОВНО СТОПАНСТВО ШЕРБА С.СТАРО ОРЯХОВО
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с включена доставка на резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части, смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части, смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…
- „Доставка чрез покупка на външни автомобилни гуми за служебни МПС, включително и за селскостопански машини, собственост на ТП ДЛС Шерба,…
- „Ремонт и текущо техническо обслужване с резервни части , смазочни материали, антифриз и други консумативи, осигурени от изпълнителя за…