Разработване на специализиран лабораторен софтуер
Buyer: МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО
- Published
- 3 September 2025
- Submission deadline
- 2 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 627,395 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00573078-2025
- Reference
- 8923ae8f-a255-4424-bfd0-fcbf4eec9b0a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72000000Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
- 79632000Servicios de formación de personal
Description
Настоящата обществена поръчка се възлага в рамките на процедура чрез директно предоставяне BG16FFPR002-1.003 - Модернизиране на органите на държавния здравен контрол за осъществяване на мониторинг на качеството на питейните води, по Програма „Околна среда 2021-2027 г.” и обхваща следните дейности от проекта: • Дейност 1 - Осигуряване на инструменти за събиране, обработка, анализ и представяне, включително и чрез географска информационна система на национално ниво на данните от извършвания мониторинг, съгласно изисквания от Директива 98/83/ЕО за качеството на водите, предназначени за консумация от човека и Наредба № 9 за качеството на водата, предназначена за питейно-битови цели. • Дейност 2 - Изграждане на софтуерна система • Дейност 3 - Реализиране на мултикомпонентна структура, съставена от административна част, единен справочен достъп до данни в системата и мобилно приложение. • Дейност 4 - Реализиране на функционален модул за въвеждане на данни от извършваният мониторинг на качеството на водите за питейно-битови цели и контролен мониторинг от РЗИ в зоните на водоснабдяване. • Дейност 5 - Реализиране на мобилно приложение за нуждит…
Award criteria
- Price — Назначената от Възложителя комисия за разглеждане, оценка и класиране на постъпилите оферти, извършва оценка и избира икономически най-изгодната оферта въз основа на определения критерий – „най –…
Official publications
- TED · 00573078-2025 · 3 September 2025
- OJS · 168/2025 · 3 September 2025