"Разработване на мобилно приложение за пощальони"
Buyer: БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД
- Published
- 14 January 2025
- Submission deadline
- 12 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 537,672 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00022777-2025
- Reference
- 300befeb-422b-4c8c-a81e-7672b2b343a5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Предметът на обществената поръчка е: „Разработване на мобилно приложение за пощальони“ и включва следните дейности: Бизнес анализ и разработване на концептуален дизайн; Разработване на мобилно приложение и ЕКР (Единен Клиентски Регистър); Разработване на технологичен механизъм за връзка с Postal Services и свързването му с мобилното приложение за гарантиране на сигурна комуникация; Внедряване на мобилното приложение, ЕКР (Единен Клиентски Регистър) и обучение на персонала; Гаранционно поддържане. Подробна информация се съдържа в Техническата спецификация на Възложителя – Приложение № 1 към настоящата документация. В предмета на обществената поръчка е включено и осигуряване на гаранционна поддръжка за период от минимум 36 месеца, считано от датата на подписване на двустранен протокол за въвеждане в експлоатация на мобилното приложение без забележки.
Award criteria
- Price — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, при критерий за възлагане „оптимално съотношение качество/цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 3 от ЗОП, съгласно…
- Quality — Настоящата обществена поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодна оферта, при критерий за възлагане „оптимално съотношение качество/цена“, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 3 от ЗОП, съгласно…
Official publications
- TED · 00022777-2025 · 14 January 2025
- OJS · 9/2025 · 14 January 2025