„Разработване и въвеждане на интелигентни транспортни системи (ИТС) и интегрирани цифрови решения за подобряване на ефикасността и ефективността на обществения транспорт в Хасково“
Buyer: ОБЩИНА ХАСКОВО
- Published
- 14 May 2025
- Submission deadline
- 13 June 2025, 23:59
- Estimated value
- 347,450 лв.
- Place of performance
- Хасково, BG422
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00309790-2025
- Reference
- 2754343b-b89d-4e30-b97b-7d8cd5c28b38
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72222300Servicios de tecnología de la información
- 72212100Servicios de desarrollo de software específico de un sector económico
- 38295000Equipo topográfico
- 48813200Sistema de información a los pasajeros en tiempo real
Description
Настоящата обществена поръчка предвижда разработване и въвеждане на ИТС и интегрирани цифрови решения за подобряване на ефикасността и ефективността на обществения транспорт в Хасково, вкл.: 1. Изграждане на система за позициониране на возилата (AVL система) с диспечерски (контролен) център, събиращ и обработващ информацията и управляващ системата в реално време; 2. Изграждане на система за предоставяне на информация в реално време за пътниците (RTPI система) с уеб-базирано решение - мобилно приложение, за предоставяне на информация за движението на обществения транспорт; 3. Доставка и монтаж на цялостно бордово оборудване с AVL технология за 6 бр. новозакупени превозни средства, включително бордови компютри с включен системен и приложен софтуер към тях и проследяващи компоненти (GPS/GPRS), позволяващи: локализиране на превозно средство; вграден софтуер за комуникация с Диспечерския център с извеждане на пътна информация към шофьора, предоставяща важна информация и възможност за връзка с диспечерския център. Създаване на информационен интернет портал, който да визуализира автоматично информацията от „Системата за управление на обществения транспорт“ на интернет портал на градския т…
Award criteria
- Quality — Срокът за изпълнение на предмета на обществената поръчка следва да е в следните граници определени от Възложителя: минимален срок не по-кратък от 120 (сто и двадесет) календарни дни и максимален срок…
- Price — Финансов показател – ФП – максимум 40 точки
Official publications
- TED · 00309790-2025 · 14 May 2025
- OJS · 92/2025 · 14 May 2025