„Разработване и въвеждане на интелигентна система и интегрирано цифрово решение за подобряване на безопасността и условията на труд на шофьорите и пътниците в обществения транспорт в гр. Добрич“
Buyer: ОБЩИНА ГРАД ДОБРИЧ
- Published
- 25 August 2025
- Submission deadline
- 26 September 2025, 23:59
- Estimated value
- 380,000 лв.
- Place of performance
- BG332
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00552779-2025
- Reference
- d9e2b3d7-4718-4f48-9237-93dfa594e4d0
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48810000Sistemas de información
- 72212100Servicios de desarrollo de software específico de un sector económico
- 72222300Servicios de tecnología de la información
Description
Настоящата обществена поръчка предвижда разработване и въвеждане на интелигентна система и интегрирано цифрово решение за подобряване на безопасността и условията на труд на шофьорите и пътниците в обществения транспорт в гр. Добрич, включваща специализирана система за специфично видеонаблюдение на водачите, управляващи превозни средства на обществения транспорт. Тя следва да интегрира в себе си функции като: 1. Мобилно видеонаблюдение на кабината на водача; 2. GPS проследяване и възможност за контрол и ограничаване на скоростта; 3. Двупосочна гласова комуникация между водача на превозно средство и диспечерски пункт, възможност за изпращане/получаване на съобщения, която да позволява на диспечерите да взаимодействат с шофьорите в реално време; 4. Различни видове аларми, като: паник аларма, аларма за превишена скорост, аларма за отклонение от маршрута, аларма при прекъсване на захранването. Системата следва да поддържа видеозапис с висока резолюция (1080P) чрез кодиране H.265, което да позволява предаване на висококачествени CCTV кадри в реално време към диспечерския пункт. 5. Доставка и монтаж на съответното бордово оборудване. Системата трябва да предоставя възможност както за и…
Award criteria
- Price — Оценката по показателя К1 се определя по следната формула: К1= Цmim /Цn*100, където: Цmim – най-ниската предложена от участник; Цn – предложената цена в от участника, чието предложение се оценява.
- Quality — Оценката на п-л К2 се определя по следния ред: Таблица: Под-ли за определяне на показател “Техническо предложение” (К2): № Подпоказател Брой точки Точки по подпоказателя мин. …
Official publications
- TED · 00552779-2025 · 25 August 2025
- OJS · 161/2025 · 25 August 2025