„Разработване и внедряване на Уеб Приложение „Професионален компас” по Дейност 5 от Инвестиция C11.I5-Н8 „Модернизиране на Агенция по заетостта”, финансирана по Национален план за възстановяване и устойчивост (НПВУ)“
Buyer: АГЕНЦИЯ ПО ЗАЕТОСТТА
- Published
- 19 March 2025
- Submission deadline
- 17 April 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,646,000 лв.
- Place of performance
- BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00177002-2025
- Reference
- a0257dc7-42b8-4a2b-b1cc-0d988e55f8b6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72200000Servicios de programación de software y de consultoría
Description
Предметът на настоящата обществена поръчка е разработване и внедряване на Уеб Приложение „Професионален компас“ по Дейност 5 от Инвестиция C11.I5-Н8 „Модернизиране на Агенция по заетостта”, финансирана по Национален план за възстановяване и устойчивост (НПВУ)“. Подробно описание на предмета на поръчката, включително на подлежащите на изпълнение дейности и етапи, е подробно представено в Техническата спецификация– Приложение № 1, неразделна част от документацията на обществената поръчка.
Award criteria
- Quality — В Методиката за оценка на офертите е включен показател за качество - Техническо предложение – ТП. Максимален брой точки по показателя – 100 (сто) точки. Минимален брой точки по показателя - 1 (една)…
- Price — В Методиката за оценка на офертите се съдържа ценови показател - Ценово предложение - ЦП. Максимален брой точки по показателя – 100 точки. Относителна тежест на показателя в комплексната оценка 35…
Official publications
- TED · 00177002-2025 · 19 March 2025
- OJS · 55/2025 · 19 March 2025