Rakodógép beszerzés
Buyer: "SZTE Tangazdaság" Termelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felellősségű Társaság
- Published
- 19 February 2025
- Submission deadline
- 20 March 2025, 10:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00110057-2025
- Reference
- 43414e2a-180f-4e5d-8b48-e867065ca73e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42418000Máquinas de elevación, manipulación, carga o descarga
Description
A.) Általános követelmények: Az Ajánlattevők által megajánlott eszközök csak új eszközök lehetnek. Az eszközök minőségi átvétele az ajánlatkérő telephelyén történik. Ajánlatkérő felhívja az Ajánlattevők figyelmét, hogy a műszaki leírásban szereplő műszaki paraméterek az ajánlatkérő minimum műszaki elvárásait tartalmazzák, az ajánlatkérő ezekkel egyenértékű (vagy jobb) műszaki paramétereket is elfogad. Az egyenértékűséget az ajánlattevőnek a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet VII. fejezete szerint kell igazolnia az ajánlatban. A 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra tekintettel felhívjuk ajánlattevők figyelmét, hogy az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban adott esetben meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dolgokra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történt, és a megnevezés mellett a „vagy azzal egyenértékű” minden esetben értendő. Minden eszközt szükséges a megadott helyszínre szállítani, beüzemelni. Mennyiség: • 1 db rakodó gép (helyszínre szállítással, beüzemeléssel) Teljesítési, szállítási helyszín: • "SZTE …
Award criteria
- Quality — Kötelező 12 hónapon felül vállalt jótállás időtartama (hónapban) (min. 0 hónap, max. 36 hónap)
- Price — Nettó ajánlati ár Ft
Official publications
- TED · 00110057-2025 · 19 February 2025
- OJS · 35/2025 · 19 February 2025
Other tenders from "SZTE Tangazdaság" Termelő, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felellősségű Társaság