Raamovereenkomst schade-expert Kanaal Almelo - De Haandrik
Buyer: Provincie Overijssel
- Published
- 24 June 2024
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00373513-2024
- Reference
- bc06dd7c-fd36-48d1-b483-272ac1eb5fd4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71315400Servicios de inspección de edificios
- 71300000Servicios de ingeniería
Description
De provincie is door een grote hoeveelheid eigenaren aansprakelijk gesteld voor ontstane schade aan met name woningen, maar ook aan andere opstallen zoals schuren, bestrating, leidingen, etc., langs het Kanaal Almelo – De Haandrik. Tot 16 juni 2020 zijn in totaal circa 366 schademeldingen ontvangen. Nadien zijn tot het moment van publicatie van onderhavig document nog circa 10 schademeldingen ontvangen. Uit verricht (gebiedsbreed) onderzoek blijkt dat voor een beperkt deel van de totale schade mogelijk een relatie is te leggen met werkzaamheden van de provincie. In gevallen waarin de provincie aansprakelijk is dienen schades vergoed te worden. De provincie ontwikkelt een schaderegeling waarin onder meer de werkwijze voor afhandeling van schademeldingen wordt beschreven. De schaderegeling geldt voor de schademeldingen die tot 16 juni 2020 zijn ontvangen. Publicatie gegunde opdracht destijds: PB S: 2021/S 025-061876 500.000,00
Award criteria
- Cost
- Quality
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| McLarens B.V. | €500,000 | — |
Official publications
- TED · 00373513-2024 · 24 June 2024
- OJS · 121/2024 · 24 June 2024