Raamovereenkomst beleidsgericht onderzoek onderwijs 2026 (ROK BGOO 2026)
Buyer: Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- Published
- 8 April 2025
- Submission deadline
- 26 June 2026, 16:30
- Estimated value
- €38,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00227315-2025
- Reference
- 91617615-866e-42a3-a916-9c3bf7637769
- Official source
- Official source
CPV codes
- 73110000Servicios de investigación
Description
Het bestuursdepartement van OCW voert regelmatig beleidsgerichte onderzoek onderwijs uit. Gezien het aantal opdrachten per jaar en de omvang in Euro's wenst OCW een raamovereenkomst af te sluiten. Deze raamovereenkomst bestaat uit drie percelen. circa 200 opdrachten á €38.000.000 exclusief btw (en gebaseerd op de maximale toegestane looptijd van 48 maanden).
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Funderend onderwijs | 73110000 Servicios de investigación | €11,000,000 |
| 2 | Middelbaar beroepsonderwijs en hoger onderwijs | 73110000 Servicios de investigación | €11,000,000 |
| 3 | Onderwijspersoneel | 73110000 Servicios de investigación | — |
Award criteria
- Quality — Nog in te vullen
- Price — SG3 -prijs
Official publications
- TED · 00227315-2025 · 8 April 2025
- OJS · 69/2025 · 8 April 2025
Other tenders from Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap
- NIS2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Kenniscentrum Hoogbegaafdheid
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q2
- Eindejaarsgeschenken 2026 - 2030
- NIS 2 programma OCW brede Retainer overeenkomst
- Parametrisch model onderwijshuisvesting
- MDT effect- en impactonderzoek
- DAS Compute & Storage - Publicatie gegunde opdrachten 2026 Q1
- MDT effect- en impactonderzoek
- Regionale begeleiding Sterk Techniekonderwijs vmbo en Regionaal investeringsfonds mbo