Publicatie inhuuropdrachten Gemeente Zwartewaterland
Buyer: Gemeente Zwartewaterland
- Published
- 4 October 2024
- Estimated value
- €1
- Place of performance
- NL211
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00598410-2024
- Reference
- 843a5334-20aa-428b-8d66-57aa161bd85d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79900000Servicios comerciales diversos y otros servicios conexos
- 79600000Servicios de contratación
Description
Bundeling van gegunde opdrachten voor het Dynamisch Aankoop Systeem van gemeente Zwartewaterland ten behoeve van inhuur van extern personeel over kwartaal 3 2024. Voor de uitvoering van het DAS zal het digitale platform www.flextender.nl worden ingezet. 1
Award criteria
- Price — Prijs
- Quality — Kwaliteit
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Gemeente Zwartewaterland | €1 | — |
Official publications
- TED · 00598410-2024 · 4 October 2024
- OJS · 194/2024 · 4 October 2024