(PU-12879/24) Sintetinis dyzelinas (HVO) į talpyklas _Tarptautinis (seno CVP IS Nr.747230)
Buyer: AB „Kelių priežiūra“
- Published
- 3 February 2025
- Estimated value
- €0
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00072279-2025
- Reference
- 29e3379a-cb4d-4212-b9c3-59c9d38e6748
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09130000Petróleo y destilados
- 09134200Combustible para motores diésel
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-15 paskelbto pirkimo Nr. 747230 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791167?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Sintetinis dyzelinas (HVO) Kėdainių MT | 09130000 Petróleo y destilados | €0 |
| 2 | Sintetinis dyzelinas (HVO) Alytaus MT | 09130000 Petróleo y destilados | €0 |
Award criteria
- Price — Mažiausia kaina
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB Neste Lietuva | — | — |
| UAB Neste Lietuva | — | — |
Official publications
- TED · 00072279-2025 · 3 February 2025
- OJS · 23/2025 · 3 February 2025