(PU-12384/24) Kelių bitumas (seno CVP IS Nr. 726113)
Buyer: AB „Kelių priežiūra“
- Published
- 11 December 2024
- Submission deadline
- 12 December 2024, 10:00
- Estimated value
- €8,000,000
- Place of performance
- LT022
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00756312-2024
- Reference
- 851ee031-fe3c-4757-8eb7-2aa91b26f4cb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44113610Betún
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2024-06-12 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 726113. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/768825?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00756312-2024 · 11 December 2024
- OJS · 241/2024 · 11 December 2024