PTE Traumatológiai Centrum felújítása
Buyer: Pécsi Tudományegyetem
- Published
- 10 February 2025
- Submission deadline
- 25 February 2025, 13:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00089034-2025
- Reference
- b213dbd6-d77f-456c-bbbf-fc8f10003039
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
A Pécsi Tudományegyetem Traumatológiai Centrumának felújítása.
Award criteria
- Quality — Szakemberek szakmai többlettapasztalata (az ajánlati felhívás BT-750 M.2.1) pontjában meghatározott jogosultság (MV-É) megszerzéséhez szükséges tapasztalatot meghaladó gyakorlati idő (min. 0, max. 36…
- Quality — Szakemberek szakmai többlettapasztalata (az ajánlati felhívás BT-750 M.2.2) pontjában meghatározott jogosultság (MV-ÉG) megszerzéséhez szükséges tapasztalatot meghaladó gyakorlati idő (min. 0, max.…
- Quality — Szakemberek szakmai többlettapasztalata (az ajánlati felhívás BT-750 M.2.3) pontjában meghatározott jogosultság (MV-ÉV) megszerzéséhez szükséges tapasztalatot meghaladó gyakorlati idő (min. 0, max.…
- Price — Egyösszegű nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00089034-2025 · 10 February 2025
- OJS · 28/2025 · 10 February 2025