El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Przetarg nieograniczony PN/33IT/06/2025/KPO na dostawę sprzętu informatycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. III

Buyer: Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Published
10 July 2025
Submission deadline
22 July 2025, 10:00
Place of performance
PL911
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00450071-2025
Reference
a5ea9973-7f0f-4ebe-8129-cd891ed12a3a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego dla Warszawskiego Szpitala Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. III Przedmiot zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1 - Zestaw komputerowy dla personelu medycznego Zadanie nr 2 - Urządzenie wielofunkcyjne Zadanie nr 3 - Skaner dokumentacji Zadanie nr 4 - Czytnik bezprzewodowy 2D Zadanie nr 5 - Drukarka termiczna do kodów kreskowych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załączniki nr 8A-8E – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sprzedaż, dostawę oraz wniesienie sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego w Warszawskim Szpitalu Południowym, rozmieszczenie i montaż dostarczonych urządzeń w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, uruchomienie sprzętu oraz wykonanie przed odbiorem technicznym (dokonywanym przez osoby uprawnione) rozruchu, prób funkcjonalnych oraz testów sprawności urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić wykonanie rozruchu urządzenia przez autoryzowany serwis producenta, jeżeli jest to warunkiem koniecznym dla zachowania gwarancji. Przedmiot zamówienia obejm…

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Zadanie nr 1
PL911
30200000 Equipo y material informático
2 Zadanie nr 2
PL911
30232100 Impresoras y trazadores gráficos
3 Zadanie nr 3
PL911
30216110 Escáneres para uso informático
4 Zadanie nr 4
PL911
30216110 Escáneres para uso informático
5 Zadanie nr 5
PL911
30232100 Impresoras y trazadores gráficos

Award criteria

Official publications

Other tenders from Warszawski Szpital Południowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością