Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę bonów żywieniowych dla Klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.
Buyer: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu
- Published
- 24 November 2023
- Submission deadline
- 29 December 2023, 11:00
- Place of performance
- PL921
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00716750-2023
- Reference
- ae635ecd-385b-46f7-b660-6e77138136d9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30199750Cupones
Description
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa bonów żywieniowych na zakup gorących posiłków (obiadów) w placówkach gastronomicznych oraz gotowych posiłków, dań i artykułów spożywczych w placówkach handlowych, o wartości nominalnej i nabywczej 8,00 zł, w ilości nie większej niż 175.000 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. Zamawiający wymaga wniesienia wadium - szczegółowy opis wymagań znajduje się w SWZ.
Award criteria
- Price — Kryterium cena nie jest jedynym kryterium udzielenia zamówienia, wszystkie kryteria są określone w dokumentach zamówienia. Szczegółowy opis z podaniem wagi kryterium oraz sposobu oceny znajduje się w…
- Quality — Kryterium ilość placówek handlowych nie jest jedynym kryterium udzielenia zamówienia, wszystkie kryteria są określone w dokumentach zamówienia. Szczegółowy opis z podaniem wagi kryterium oraz sposobu…
Official publications
- TED · 00716750-2023 · 24 November 2023
- OJS · 227/2023 · 24 November 2023
Other tenders from Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu